Wizaz.pl - O wszystkim i o niczym...

Wróć   Wizaz.pl > Blogi

Notka

Na tym blogu zamierzam opisywać swoje życie..oczywiście bez szczegółów, które wolałabym zostawić dla siebie Będę dodawać też zdjęcia, teksty i piosenki xd
Stary
Ocena: 1 głosów, 5,00 średnia.

Pewnie nikt tego nie przeczyta, ale...

cherrycherryboomboom_17 napisał(a) 2018-08-21 12:49 (O wszystkim i o niczym...)

Pisze to bo moze kiedys jakas nieszczesliwie zakochana mloda duszyczka trafi na tego bloga i podniesie ja to na duchu
Czytajac moje stare wpisy to wszystko wydaje mi sie byc 100lat za mna ;p
Nie zmienia to faktu, ze pamietam te dni pelne lez, teraz juz wiem, ze to byly totalnie zmarnowane dni bo nic nie przyniosly.
Tamten chlopak ma juz narzeczona, widzialam go 2 razy, serce zabilo mi mocniej, ale nic po za tym.Wyleczylam sie z niego calkowicie po poznaniu tego chlopaka,
...
Raczkowanie
Wyświetlenia 81 Komentarze 0 cherrycherryboomboom_17 jest offline
Stary

Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany :)

cherrycherryboomboom_17 napisał(a) 2015-09-12 18:40 (O wszystkim i o niczym...)

Hej
Teraz to mogę naprawdę powiedzieć, że dawno mnie nie było bo aż prawie 5miesięcy...
To były najtrudniejsze miesiące w moim życiu i opisywanie tego nie miałoby najmniejszego sensu w tamtym czasie, ale dzisiaj mogę się trochę w to zagłębić. Po pierwsze musiałam nauczyć się żyć bez jednej osoby w domu Znowu chodziłam do psychologa bo nie radziłam sobie z tym...Spadło na mnie wiele nowych obowiązków.Kompletnie nie dogadywałam się z mamą, a teraz to ona mi tylko została więc było
...
Raczkowanie
Wyświetlenia 52325 Komentarze 0 cherrycherryboomboom_17 jest offline
Stary

Chyba nigdy nie będzie dobrze :(

cherrycherryboomboom_17 napisał(a) 2015-05-24 10:27 (O wszystkim i o niczym...)

Oj nie było mnie tu bardzo dawno...Głównie dlatego, że bardzo źle się u mnie działo w ostatnim czasie ;( Najpierw rzucił mnie chłopak, ale szczególnie się tym nie przejęłam bo doszłam do wniosku, że po prostu był niedojrzałym gówniarzem...Później popsuły mi się relacje z przyjacielem...a na koniec zmarł ktoś z mojej bliskiej rodziny i obecnie jestem w żałobie ;( Myślę, że dla 19latki to naprawdę zbyt wiele Powoli tracę nadzieję, że kiedyś będę naprawdę szczęśliwa...Chciałabym żeby to ostatnie...
Raczkowanie
Wyświetlenia 53373 Komentarze 0 cherrycherryboomboom_17 jest offline
Stary

Czasami faktycznie trzeba "wrzucić na luz"

cherrycherryboomboom_17 napisał(a) 2015-04-06 18:25 (O wszystkim i o niczym...)

Któraś z wizażanek napisała mi w komentarzu żebym ruszała na podbój świata,wzięłam sobie te słowa do serca no i ruszyłam I zdecydowanie wyszło mi to na dobre 13 marca poszłam na imprezę, która nie należała do udanych ogólnie, ale poznałam na niej chłopaka. Z którym zaczęłam spotykać się codziennie i zaiskrzyło. Tak porządnie haha :p No i od 29marca jesteśmy parą i jak na razie jest super tylko ja jestem strasznie zazdrosna i mam jakies chore schizy przez co troche komplikuje sprawę...Ale po...
Raczkowanie
Wyświetlenia 51888 Komentarze 0 cherrycherryboomboom_17 jest offline
Stary

co ja w ogóle robie...

cherrycherryboomboom_17 napisał(a) 2015-03-11 17:52 (O wszystkim i o niczym...)

No właśnie w sumie dobre pytanie...Miałam zapomnieć o byłym chłopaku i żyć sobie normalnie. No to jakby nie było zaczęłam dokładnie tak robić. Znalazłam nowego chłopaka, ale zerwałam z nim po ponad tygodniu "związku"...Taa, chyba nie o to chodziło w układaniu sobie życia od nowa. Jednak żeby nie brzmiało to tak dziwnie jak pewnie brzmi do tej pory to miałam powód do zerwania z tym chłopakiem. Po pierwsze nie mogłam przy nim być sobą...tzn gasił mnie od razu, że tak to nazwę. Zazwyczaj...
Raczkowanie
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 252723 Komentarze 7 cherrycherryboomboom_17 jest offline
Stary

wracam w końcu z dobrymi wiadomościami ;)

cherrycherryboomboom_17 napisał(a) 2015-02-19 20:31 (O wszystkim i o niczym...)

Hej
Dawno nie pisałam bo chwilami nie było co, a jak już było to nie miałam czasu...Teraz mam ferie więc mogę coś napisać. Poznałam fajnego chłopaka, przynajmniej taki się wydaję, ale żeby nie było tak kolorowo wczoraj do mojej przyjaciółki odezwał się mój były chłopak ;/ No i oczywiście u mnie w głowie mętlik totalny do tego stopnia, że zwołałam naradę przyjacielską, ze tak powiem i troche w głowie mam już rozjaśnione
Jeszcze tydzien temu plakalam za tamtym, a dzisiaj
...
Raczkowanie
Wyświetlenia 407547 Komentarze 9 cherrycherryboomboom_17 jest offline
Stary

pierwszy wpis w Nowym Roku ;)

cherrycherryboomboom_17 napisał(a) 2015-01-15 19:20 (O wszystkim i o niczym...)

Mamy już 15 dzień Nowego Roku a ja dopiero dzisiaj zebrałam się do napisania czegoś. Zaczęłam już realizować postanowienia noworoczne Podjęłam się 30 dniowego wyzwania z Mel B i póki co daję radę chociaż dzisiaj było ciężko xd
Po za tym staram się robić wszystko zeby mieć jak najmniej czasu na myślenie o byłym chłopaku, ale niestety wieczory są ciężkie czasami...Kiedyś w końcu musi się to skończyć! Po za tym teraz mam powazne zyciowe dylematy...Nie wiem czy isc po szkole na studia
...
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  czerwiec.jpg
Wyświetleń: 42
Rozmiar:  26,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Zdjęcie4488.jpg
Wyświetleń: 36
Rozmiar:  61,4 KB  
Raczkowanie
Wyświetlenia 39399 Komentarze 0 cherrycherryboomboom_17 jest offline
Stary

Jak dobrze, że ten rok już się kończy :)

cherrycherryboomboom_17 napisał(a) 2014-12-30 22:56 (O wszystkim i o niczym...)

Naprawdę cieszę się, że ten rok już się kończy..Był dla mnie tak bardzo męczący...Popełniłam wiele błędów, dotarło do mnie jak pustymi osobami się otaczałam czego skutki mam do teraz...Zraniłam kogoś na kim cholernie mi zależało...Ale w końcu zaczęłam coś zmieniać w swoim życiu i to jest najważniejsze Bo jak wiadomo zazwyczaj najtrudniej jest zacząć. Chciałabym w ten Nowy Rok wejść jak najlepiej i móc pod jego koniec napisać tu, że był udany...Chciałabym żeby moja przeszłość przestała mi ciążyć,...
Raczkowanie
Wyświetlenia 150635 Komentarze 3 cherrycherryboomboom_17 jest offline
Stary

chwila słabości..

cherrycherryboomboom_17 napisał(a) 2014-12-16 21:01 (O wszystkim i o niczym...)

Znowu przyszłam się tu żalić, ale co zrobić jak już wszyscy mają dość mojego marudzenia. Pozostaje mi przelać moje myśli na klawiaturę. Po tej historii z moim byłym chłopakiem z listem itd długo nie mogłam się pozbierac, a jak już mi się udawało to na parę dni, a potem znowu wpadałam w rozpacz...Właśnie wczoraj miałam znowu taki dzień..ryczałam jak głupia Jeszcze na dobicie oglądnęłam sobie film "PS.Kocham Cię", a tam taka piękna miłość...Ale wracając do tematu mojej chwili słabości...
Raczkowanie
Wyświetlenia 251069 Komentarze 7 cherrycherryboomboom_17 jest offline
Stary

wróciłam po dłuższej nieobecności :)

cherrycherryboomboom_17 napisał(a) 2014-11-18 18:20 (O wszystkim i o niczym...)

Nawet nie wiedziałam, że nie było mnie tu aż 3 tygodnie ;p Ale ten czas szybko leci...W moim życiu nie zaszły żadne zaskakujące zmiany, ale może to i lepiej ;p Dalej regeneruje moje serce po tym chłopaku, ale z dnia na dzień jest coraz lepiej Miewam chwile załamania, ale na szczęście przyjaciel mnie z nich wyciąga ;p Przez ten czas co mnie nie było brałam udział w konkursie kulinarnym i dostałam dyplom i ksiażkę nic nadzwyczajnego, ale z potrawa na ten konkurs w 3 osoby męczylismy...
Raczkowanie
Wyświetlenia 121633 Komentarze 2 cherrycherryboomboom_17 jest offline
Stary

poosiemnastkowe wrażenia i nie tylko ;)

cherrycherryboomboom_17 napisał(a) 2014-10-26 19:41 (O wszystkim i o niczym...)

Impreza była bardzo udana, bardziej przypominała wesele niż osiemnastke
Wytańczyłam się z kolega z klasy chyba za wszystkie czasy Muzyka była wręcz idealna jak dla mnie- wszystkiego po trochu więc nawet sobie pośpiewałam Początkowo było drętwo, ale potem się rozkręciło, nie wiem o której w końcu wróciłam, ale chyba koło 3. Przypomniałam sobie o zmianie czasu dopiero dzisiaj po południu haha Musiałam sama wracać i niestety nic nie jechało więc 2 przystanki szłam na nogach w 10cm szpilkach..jeszcze
...
Ikonki załączonych zdjęć
Nazwa:  Zdjęcie3646.jpg
Wyświetleń: 48
Rozmiar:  30,4 KB  
Raczkowanie
Wyświetlenia 26346 Komentarze 0 cherrycherryboomboom_17 jest offline
Stary

Powoli wracam do siebie :)

cherrycherryboomboom_17 napisał(a) 2014-10-24 22:07 (O wszystkim i o niczym...)

Dawno nic nie pisałam, a to dlatego, że nie chciałam się znowu żalić, a teraz juz jest na tyle dobrze, że mam inne tematy do pisania niż tamta sytuacja..
I właściwie pójście do psychologa mało mi dało,ale za to wpadlam na pomysl sprawdzenia tego chlopaka i wyszlo na to ze nie warto za nim plakac..bo majac dziewczyne pisze ze mna (nie wie ze to ja) więc bardzo możliwe, że gdyby był ze mną byłoby podobnie...Po za tym dzięki temu pomysłowi poznałam innego chłopaka który wydaje się być na prawde
...
Raczkowanie
Wyświetlenia 81645 Komentarze 3 cherrycherryboomboom_17 jest offline
Stary

miało być juz dobrze, a jakos nie jest..

cherrycherryboomboom_17 napisał(a) 2014-10-15 15:16 (O wszystkim i o niczym...)

Już prawie wszystko wracało do normy jeśli chodzi o tą całą sytuacje z tym listem..Myślałam juz, że się pozbierałam..Nawet dzisiaj na praktykach miałam świetny humor i śmiałam się aż do łez..Aż tu nagle jakąś godzine temu zadzwoniła do mnie przyjaciółka z informacją, że ten chłopak do którego pisałam list ma dziewczyne..i po raz kolejny od kilku miesięcy świat mi się zawalił...wiem, że muszę zachować godność i udawać, że mnie to nie obchodzi, ale to jest takie trudne

Raczkowanie
Wyświetlenia 231306 Komentarze 8 cherrycherryboomboom_17 jest offline
Stary

beznadziejnie...

cherrycherryboomboom_17 napisał(a) 2014-10-10 22:00 (O wszystkim i o niczym...)

Z mojego listu nie wyszło nic..Jestem załamana..najgorsze jest to, że nawet się mogę śmiać i zachowywać jakby sie nic nie stalo, ale to co czuje w środku mnie wykańcza..Chwilami na prawdę już nie wiem co mam ze sobą zrobić...W życiu nie pomyślałabym, że osoba znana tylko 3 miesiące może tak zamieszać mi w życiu..Musze o nim zapomniec..tylko najgorsze jest to, że wcale nie chce tego robić To już się robi tak męczące...
Nazwa:  zaczynamy.jpg
Wyświetleń: 30
Rozmiar:  25,3 KB
Raczkowanie
Wyświetlenia 776146 Komentarze 31 cherrycherryboomboom_17 jest offline
Stary

i znowu to okropne czekanie...

cherrycherryboomboom_17 napisał(a) 2014-10-06 19:52 (O wszystkim i o niczym...)

Mój list został dzisiaj dostarczony..
I teraz pozostaje mi tylko czekać czyli właściwie nic nowego..
Nauczyłam się w końcu robić samej sobie warkocza "dobieranego" Jest trochę krzywy, ale pewnie w końcu dojdę do wprawy ;P Chciałam coś więcej napisac, ale kompletnie nie mam weny..Spałam dzisiaj tylko 5 godzin..poszłam spac pozno i wstałam wczesniej.Oglądałam do pozna film "Gwiazd naszych wina". Kolejny film, który sprawił, że płakałam przez pół nocy po jego
...
Raczkowanie
Wyświetlenia 25613 Komentarze 0 cherrycherryboomboom_17 jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:27.