Jestem... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > Rybulka pisze :-)

Notka

Oceń ten wpis

Jestem...

Rybulka napisał(a) 2007-12-20 17:30

z powrotem w domu na dłużej
Cudownie jest wracać do domku na święta. Tydzień w Katowicach dłużył mi się niemiłosiernie. Zresztą, tak jak moim współlokatorkom.

Spacerowałyśmy po Katowicach po zmroku i podziwiałyśmy migające zewsząd światełka. Wielokrotnie mijałyśmy ludzi, sprzedających jemiołę, opłatki, wience świąteczne.
Nasze mieszkanko przybrało świątecznej atmosfery- Kasia porozkładała kartki bożonarodzeniowe, z precyzją nawlekała suszone plasterki cytryny i jabłka na nitkę, po czym zawieszała je na oknie, a od rana towarzyszyła nam świąteczna Ally McBeal. Czuło się te święta nadchodzące wielgaśnymi krokami i tak ciągnęło nas do domu, jak nigdy wcześniej.

Kiedyś z TŻem doszliśmy do wniosku, że rok składa się ze świąt Bożego Narodzenia i z okresu oczekiwania na nie. I wiecie co? Trudno jest mi uwierzyć, że ciągle jest tak wielu ludzi, którzy nie lubią świąt... Smutne to... Dla mnie to najpiękniejszy czas w roku. Wszystko jest wtedy lepsze i piękniejsze.

Wszystkim, którzy tu zajrzą, życzę cudownych świąt, spędzonych w rodzinnej i pełnej ciepła atmosferze; niezapomnianej zabawy sylwestrowej i wielu magicznych chwil w Nowym Roku 2008. Przytulam Was wszystkich
Wyświetlenia 17902 Komentarze 0 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 0

Komentarze

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:59.