Wizaz.pl - Podróże

Wróć   Wizaz.pl > Blogi

Notka

Podróże
Stary

Jak wygląda śniadanie w restauracji Google?

subox napisał(a) 2017-04-30 19:42 (Kaszub w Kalifornii)

W Google wszystkie posiłki dla pracowników są darmowe. Śniadanie w jednej z restauracji: Masa w Mountain View.
Przyczajenie
napisany w Osobisty, Podróże
Wyświetlenia 8620 Komentarze 0 subox jest offline
Stary

Route 66 w USA oraz zwiedzanie Joshua Tree Park - pustynia, kopalnia złota

subox napisał(a) 2017-04-28 08:42 (Kaszub w Kalifornii)

Tym razem jechaliśmy słynną drogą Route 66 oraz zwiedzaliśmy pustynie w Joshua Tree Park: Kopalnia złota, stare i porzucone samochodu na pustyni
Przyczajenie
napisany w Podróże
Wyświetlenia 9386 Komentarze 0 subox jest offline
Stary

Test amerykańskich chipsów

subox napisał(a) 2017-04-22 18:21 (Kaszub w Kalifornii)

Przyczajenie
napisany w Podróże
Wyświetlenia 10294 Komentarze 0 subox jest offline
Stary

Kuchnia w jednym z budynków Google

subox napisał(a) 2017-04-16 11:33 (Kaszub w Kalifornii)

Dla odprężenia w małych kuchniach Google, można pograć w gry.
Sprawdzamy:
- na konsoli Nintendo Wii U: Mario Chase
- na Steam Machine (Steambox): Overcooked
Przyczajenie
napisany w Podróże
Wyświetlenia 11727 Komentarze 0 subox jest offline
Stary

Mniej znane miejsca San Francisco oraz Polski Sklep w Kalifornii

subox napisał(a) 2017-04-09 08:04 (Kaszub w Kalifornii)

Tym razem udaliśmy się do mniej znanych miejsc w San Francisco, jak również zwiedziliśmy Polski Sklep: Seakor Polish Delicatessen
Niektóre z miejsc:
- Seward Concrete Slides
- Palace of Fine Arts Theatre
- Baker Beach
- Lands End Labyrinth
- The Wave Organ
- Cmentarz Narodowy
- Cmentarz dla zwierząt
Przyczajenie
napisany w Podróże
Wyświetlenia 19444 Komentarze 0 subox jest offline
Stary

Z wizytą u Flinstonów w miasteczku Bedrock

subox napisał(a) 2017-03-30 20:23 (Kaszub w Kalifornii)

Podczas podróży na wielki kanion, zauważyliśmy miasto, w którym mieszka Fred Flinston
Przyczajenie
napisany w Podróże
Wyświetlenia 21365 Komentarze 0 subox jest offline
Stary

Wiewiórka próbuje ukraść pestkę awokado

subox napisał(a) 2017-03-22 01:15 (Kaszub w Kalifornii)

Na balkonie próbujemy wyhodować awokado. Od kilku tygodni pojawiają się wiewiórki, które zaciekawione dużymi pestkami awokado, przewracają nam kubki. Na poniższym filmiku wiewiórka została przyłapana:
Przyczajenie
napisany w Podróże
Wyświetlenia 15332 Komentarze 0 subox jest offline
Stary
Ocena: 1 głosów, 5,00 średnia.

Wierszem o wyniku testu

agatka0202 napisał(a) 2017-02-16 22:02 (Zdrowie)
Updated 2017-02-16 at 22:03 by agatka0202

Czasem mimo, że groźnie, pacjenci wykazują się wielkim poczuciem humoru.
Robi się miło, rodzinnie, wszyscy zjednoczeni jednym celem - odzyskać zdrowie, radość życia, piękno ciała, energię i ..do przodu!
Uprosiłam Panią Jolę, żeby poszczególne etapy odzyskiwania siebie opisywała wierszem. Będzie ciekawie
http://ajurweda-w-biznesie.blogspot....iku-testu.html
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  01bea6ce7be88f93b1f2557de9decf16.jpg
Wyświetleń: 66
Rozmiar:  55,4 KB  
lunarna
Wyświetlenia 26182 Komentarze 0 agatka0202 jest offline
Stary

San Diego - najładniejsze miasto USA?

subox napisał(a) 2017-02-13 01:25 (Kaszub w Kalifornii)

Zwiedzamy, naszym zdaniem najładniejsze amerykańskie miasto. Zaglądamy do Balboa Park, plaża Windansea, kościół (świątynia) Mormonów.
https://www.youtube.com/watch?v=SLD0p05kGus
Przyczajenie
napisany w Osobisty, Podróże
Wyświetlenia 20580 Komentarze 0 subox jest offline
Stary

SOS słońce, czyli o tym w co warto zaopatrzyć się na lato

smelllikeme napisał(a) 2016-07-27 16:15 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

27 lipca 2016 Domowe SPA & Wellness

Witajcie kochane!
Wakacje wakacjami, ale nie mogę was zaniedbywać! U mnie dzieje się dużo, obroniłam się i dalej zapisałam na studia a przy tym zdobyłam moją pierwszą większą i satysfakcjonującą mnie pracę wszystko dzięki...
smelllikeme
Wyświetlenia 13541 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

Ochrona SPF i idealny Make up? Z kremem BB zdecydowanie TAK!

smelllikeme napisał(a) 2016-06-05 22:59 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Długo przymierzałam się do stworzenia tego wpisu. Mamy już zdecydowanie słoneczną pogodę a co za tym idzie, łatwo o poparzenia słoneczne lub (nie)chcianą opaleniznę. My kobiety zmagamy się z jeszcze jednym problemem…

jak wyglądać dobrze przez cały dzień kiedy makijaż dosłownie spływa nam po twarzy? Co zrobić żeby wyglądać świetnie mimo iż pot spływa nam z czoła?...
smelllikeme
Wyświetlenia 18989 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

Peeling enzymatyczny kontra peeling mechaniczny

smelllikeme napisał(a) 2016-05-30 13:43 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Powiedzmy sobie szczerze, to jak myjemy naszą twarz jest podstawą pielęgnacji. Jeśli robimy to źle lub nie robimy wcale, nasze pory się zatykają a ze skóry nie usuwane są toksyny, na które narażamy ją każdego dnia. Ważne jest to w szczególności jeśli chodzi o skórę problematyczną, wtedy twarz myć najlepiej kilka razy dziennie stopniowo przechodząc do momentu, kiedy wystarczy umyć ją raz. Skóra problematyczna charakteryzuje się pojawianiem wągrów, zaskórników niekiedy nawet tak zwanych...
smelllikeme
Wyświetlenia 17035 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

Kilka słów o rafinowanych balsamach z masła shea (karite)

smelllikeme napisał(a) 2016-05-30 13:34 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Skoro wielkimi krokami zbliża się już do nas zima (chyba w całej Polsce spadł śnieg!!! ) postanowiłam napisać o balsamach z masłem shea.Masło shea wyrabiane jest z nasion afrykańskiego drzewa Masłosz Parka,które w Afryce jest uznawane za święte i czczone od tysięcy...
smelllikeme
Wyświetlenia 16168 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

Seria Biolaven a w szczególności kremy!

smelllikeme napisał(a) 2016-05-30 13:31 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Dzisiaj wracam do was z kolejną porcją kosmetyków, które sprawdziły się u mnie. Dzisiaj będzie troszeczkę o serii Biolaven a troszkę więcej o kremach z tej linii.
Kosmetyki Biolaven to seria zaprojektowana przez markę Sylveco. Jak już sama nazwa wskazuje są to kosmetyki na bazie organicznej lawendy oraz oleju z pestek winogron. W serii znajdziecie żel do mycia twarzy, żel do higieny intymnej, żel do mycia ciała, szampon, krem na dzień, krem na noc oraz płyn micelarny i balsam do ciała....
smelllikeme
Wyświetlenia 18935 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

Relacja z The MAKEUP Day 2016

smelllikeme napisał(a) 2016-04-19 14:41 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Pisałam już wcześniej, czym jest to wydarzenie i na czym ono polega. Zebrałam tak wiele informacji, że uwierzcie mi na jednym wpisie się nie skończy

Do Warszawy dostałam się pociągiem „Żeromskim”, podróż trwała około dwie godziny. Zatrzymałam się w hotelu.
Na pierwszy rzut oka niby nic wielkiego, ale muszę wam jeszcze przedstawić kilka informacji.
Kiedy dostałam już zaproszenie na to wydarzenie,...
smelllikeme
Wyświetlenia 15992 Komentarze 0 smelllikeme jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.