Wizaz.pl - Wpisy w blogu

Wróć   Wizaz.pl > Blogi

Notka

Stary

Na Różowo i na Niebiesko - Wiosenny Makeup

ElzbietaLis napisał(a) 2017-05-23 09:17

http://www.elalismakeup.pl/2017/05/n...ban-decay.html

www.elalismakeup.pl
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  img-0498_4.jpg
Wyświetleń: 10
Rozmiar:  108,4 KB  
Ela Lis Makeup
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 5005 Komentarze 0 ElzbietaLis jest offline
Stary

Jak Upiększyć Brwi? Mój sposób na ładniejsze brewki...Krok po Kroku

ElzbietaLis napisał(a) 2017-05-23 09:08

http://www.elalismakeup.pl/2017/05/j...sposob-na.html
Ela Lis Makeup
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 4973 Komentarze 0 ElzbietaLis jest offline
Stary

Karolina o zdrowym żywieniu i kosmetyce

ladyinside napisał(a) 2015-10-20 18:25 (Zdrowe odżywianie i kosmetyki według Karoliny)
Updated 2015-10-20 at 18:31 by ladyinside

Cześć wszystkim, od dłuższego czasu obserwuje Wizaż i napotykam tutaj różne ciekawe tematy. Do tej pory nie byłam zarejestrowana, bo do końca nie wiedziałam o czym wam napisać, a stawiam na to, żeby wnosić wartość dodaną w miejscach, w których się pojawiam.

W końcu pojawiło się więcej czasu, moja dwójka uroczych dzieciaków w szkole i odrobina wolnego czasu dla mnie. Jestem kosmetyczką, która z klientkami przegadała już chyba każdy możliwy temat pod słońcem

Uwielbiam...
Przyczajenie
napisany w Tajemniczy
Wyświetlenia 14714 Komentarze 0 ladyinside jest offline
Stary

Imprezowy look

wysokawysocka napisał(a) 2015-01-16 12:47 (Mój makijaż)

Szykujesz się na imprezę i chcesz zapewnić sobie doskonały wygląd? To naprawdę proste!

Zapewne masz już wybraną odpowiednią kreację i dodatki. No więc co dalej? Musisz zadbać o wyjątkowy makijaż i kosmetyki do makijażu! Dzięki niemu będziesz prezentować się jeszcze lepiej. Nie decyduj się na lekki, delikatny makijaż codzienny. Postaw na coś ciekawszego! Jeśli wybierasz się na imprezę, możesz przecież trochę "zaszaleć" ze swoim wyglądem. Zwykle używasz delikatnych cieni w...
Przyczajenie
Wyświetlenia 18012 Komentarze 0 wysokawysocka jest offline
Stary

MegaRed-ujcie! bo Malkontentka się psuje…

kasiotla napisał(a) 2015-01-09 14:16
Updated 2015-01-09 at 14:18 by kasiotla

… psuje niestety. Latka lecą, niby niepostrzeżenie a jednak…. A to w kościach strzyknie, a to w głowie się zakręci, a to serce zakołacze. I co z tego, że w Malkontentce wciąż siedzi mała dziewczynka, wieczna młodość i pasja…? Ano nic z tego, bo ciało niestety podlega zgoła innym regułom. Brutalnie i wręcz po chamsku się starzeje. We włosach coraz więcej srebrzystych nitek, skóra jakby nie ta, co kiedyś… coś tu zwisa, coś obwisa. No nie…
Kilka dni temu udała...
Przyczajenie
Wyświetlenia 15981 Komentarze 0 kasiotla jest offline
Stary

Kosmetyki do makijażu nieznanych marek - czy warto?

extrakosmetyki napisał(a) 2014-10-30 11:26

Czy warto wybierać kosmetyki do makijażu mniej znanych marek? Czy kosmetyki nieznanych nam dotąd firm też mogą być dobre? Czy nie będą szkodliwe dla naszej skóry twarzy? Takie pytania często zadajemy sobie kiedy szukamy nowych "kosmetycznych inspiracji" oraz rozwiązań. Chcemy spróbować nowego produktu, ale nie jesteśmy pewne czy spełni on nasze oczekiwania.

Mimo obaw warto próbować i testować kosmetyki do makijażu mniej znanych lub początkujących firm. Nieznane nie zawsze...
Przyczajenie
Wyświetlenia 15178 Komentarze 0 extrakosmetyki jest offline
Stary

Przechowywanie kosmetyków do makijażu

supermakijaz napisał(a) 2014-10-21 15:25

Wiele kobiet popełnia zasadniczy błąd przechowując kosmetyki do makijażu w łazience. Nie jest to odpowiednie miejsce do ich przechowywania ze względu na wilgoć jaka tam panuje jak i zbyt wysoką temperaturę.

Wiele składników zawartych w kosmetykach np. witaminy w kremie, po podgrzaniu tracą swoje właściwości. Wszelkiego rodzaju kosmetyki powinny być szczelnie zamknięte i przechowywanie w suchym i dość chłodnym miejscu. Aby długo cieszyć się wysoka jakością kosmetyków, należy je również...
Przyczajenie
Wyświetlenia 18901 Komentarze 0 supermakijaz jest offline
Stary

musująca babeczka do kąpieli

majlenciak napisał(a) 2014-07-06 20:21 (www.majlenciakmakeup.blog spot.com)

tym razem przedstawiam Wam przepis jak wykonać własnoręcznie w domu musujące kule do kąpieli
Zapraszam
http://majlenciakmakeup.blogspot.com...o-kapieli.html
Przyczajenie
Wyświetlenia 19559 Komentarze 0 majlenciak jest offline
Stary

triki kosmetyczne - rzęsy

majlenciak napisał(a) 2014-05-03 16:44 (www.majlenciakmakeup.blog spot.com)

Tym razem będę dzielić się z Wami moimi pomysłami oraz poradami w postach z trikami kosmetycznymi
Zapewne czasem zdarzają Wam się sytuacje kryzysowe, w których nie wiecie co macie zrobić, jak odkręcić lakier do paznokci gdy sama siła nie wystarcza, jak dać drugie "życie" zaschniętej mascarze do rzęs lub jak odświeżyć nasze włosy na imprezie aby wyglądały ładnie i świeżo. Być może w tych postach znajdzie się ciekawy i praktyczny pomysł na rozwiązanie Waszego problemu
...
Przyczajenie
Wyświetlenia 16637 Komentarze 0 majlenciak jest offline
Stary

Pierwsze farbowanie

weronikawroblewska napisał(a) 2014-02-25 10:05

Od dłuższego czasu zamierzałam pofarbować włosy. W sumie nawet zastanawiałam się żeby kupić farbę i zrobić to samodzielnie. Jednak moja fryzjerska odradziła mi ten cudowny pomysł...Dlatego postanowiłam skorzystać z jej porady. I nie żałuję. Pomogła mi dobrać kolor farby - zawsze marzył mi się bardzo ciemny brąz, ale wyjaśniła mi, że przy mojej karnacji efekt mógłby być niezbyt zadowalający, lekko mówiąc...doszłyśmy do wniosku, że najlepszy będzie odcień czekolady. Jej argumenty mnie przekonały i...
BAN stały
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 8559 Komentarze 0 weronikawroblewska jest offline
Stary

Kosmetyki mineralne i ich zalety

bluemagic72 napisał(a) 2013-04-05 12:47

W ostatnich latach wiele firm kosmetycznych wypuściło na rynek nowe linie kosmetyków mineralnych do makijażu. Mimo, że większość kobiet docenia walory i korzyści jakie płyną z tych kosmetyków dla ich skóry to wciąż istnieje duża grupa kobiet, która jest niezdecydowana i obawia się ich stosowania. W tym artykule postaram się wykazać zalety kosmetyków mineralnych i rozwiać wątpliwości tych, które jeszcze ich nigdy nie wypróbowały.
Zdrowy dla skóry
Makijaż wykonany z kosmetyków mineralnych...
Ikonki załączonych zdjęć
Nazwa:  shutterstock_48012172.jpg
Wyświetleń: 131
Rozmiar:  47,8 KB  
Przyczajenie
Wyświetlenia 18768 Komentarze 0 bluemagic72 jest offline
Stary

Jak można sprawdzić oryginalność perfum?

bluemagic72 napisał(a) 2012-11-09 12:08

W przypadku gdy postanowiliśmy (często ze względu na niższe koszty) zakupić perfumy w innym miejscu niż sprawdzona drogeria warto zastanowić się jak zminimalizować ryzyko aby nasz zakup nie okazał się zwykłą podróbką. Podrobione perfumy możemy znaleźć w ogromnych ilościach na bazarach, targowiskach, w internecie czy nawet w małych drogeriach stacjonarnych.
Na pierwszy rzut oka podrabiane perfumy mogą wyglądać identycznie jak ich oryginalne odpowiedniki jednakże mogą spowodować duży uszczerbek...
Ikonki załączonych zdjęć
Nazwa:  perfum2_09940376_m.jpg
Wyświetleń: 173
Rozmiar:  22,6 KB  
Przyczajenie
Wyświetlenia 32529 Komentarze 1 bluemagic72 jest offline
Stary

Różnica między wodą perfumowaną a wodą toaletową

bluemagic72 napisał(a) 2012-10-23 16:30

Ludzie lubią ładnie pachnieć. Preferują zapachy kwiatów, przypraw czy owoców niż standardowy zapach ludzkiego ciała utworzony z mieszaniny potu i brudu na naszej skórze. Z tego powodu, w ciągu ostatnich tysięcy lat ludzie przeszli długą drogę aby wyeliminować brzydkie zapachy wydzielające się z ludzkich ciał. Jedną z popularnych metod jest stosowanie perfum. Kreowanie perfum jest wymagającą dziedziną i na przestrzeni lat ich twórcy opracowali wiele różnych odmian.
Do najpopularniejszych z...
Ikonki załączonych zdjęć
Nazwa:  fragrance-notes-1.jpg
Wyświetleń: 150
Rozmiar:  17,6 KB  
Przyczajenie
Wyświetlenia 18366 Komentarze 0 bluemagic72 jest offline
Stary

Historia Perfum

bluemagic72 napisał(a) 2012-10-11 12:15

Słowo perfumy pochodzi od łacińskiego wyrażenia „per” , oznacza „przez” i „fumus”, oznaczające „dym”. W późniejszym okresie Francuzi nadali temu wyrażeniu bardziej przyjemną konotację oznaczającą przyjemny zapach unoszący się w powietrzu. Artykuł ten przedstawi nam historię perfum, która bardzo często przeplatała się z historią ludzkości.

Pierwszymi formami perfum były kadzidła. Zostały one odkryte w Mezopotamii około 4.000 lat p.n.e. Starożytne kultury paliły specyficzne rodzaje...
Ikonki załączonych zdjęć
Nazwa:  ladies.jpg
Wyświetleń: 154
Rozmiar:  37,9 KB  
Przyczajenie
Wyświetlenia 23664 Komentarze 0 bluemagic72 jest offline
Stary
Ocena: 1 głosów, 5,00 średnia.

Jak używać perfum we właściwy sposób?

bluemagic72 napisał(a) 2012-09-18 11:06

Właściwe stosowanie perfum jest niemałą sztuką i spora liczba ludzi używa ich w sposób nieprawidłowy. Odpowiednia aplikacja perfum pozwala na dłuższe utrzymywanie się ich na twojej skórze i nie będziesz musiała się martwić koniecznością stosowanie ich dwa lub trzy razy w ciągu dnia. Ponieważ zakup markowych perfum często wiąże się ze sporym wydatkiem dlatego powinniśmy stosować ją prawidłowo aby uzyskać jej maksymalną wartość. Ten artykuł porusza właśnie to zagadnienie oraz dostarcza kilka cennych...
Ikonki załączonych zdjęć
Nazwa:  562593_201370746647163_599839723_n.jpg
Wyświetleń: 164
Rozmiar:  11,3 KB  
Przyczajenie
Wyświetlenia 27474 Komentarze 1 bluemagic72 jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:32.