Wróć   Wizaz.pl > Blogi

Notka

Stary

Seria Biolaven a w szczególności kremy!

smelllikeme napisał(a) 2016-05-30 12:31 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Dzisiaj wracam do was z kolejną porcją kosmetyków, które sprawdziły się u mnie. Dzisiaj będzie troszeczkę o serii Biolaven a troszkę więcej o kremach z tej linii.
Kosmetyki Biolaven to seria zaprojektowana przez markę Sylveco. Jak już sama nazwa wskazuje są to kosmetyki na bazie organicznej lawendy oraz oleju z pestek winogron. W serii znajdziecie żel do mycia twarzy, żel do higieny intymnej, żel do mycia ciała, szampon, krem na dzień, krem na noc oraz płyn micelarny i balsam do ciała....
smelllikeme
Wyświetlenia 15750 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

Krem Zao Ideal - recenzja

smelllikeme napisał(a) 2016-05-11 13:52 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Witaj!

oh jak miło znów Cię tu widzieć

Dzisiaj biorę po lupę krem marki Zao, zakupiony podczas targów kosmetycznych w Warszawie.
Marka Zao jest producentem kosmetyków kolorowych oraz pielęgnacyjnych. Na instagramie na moim profilu, możecie zobaczyć mój makijaż wykonany zielonym eyelinerem właśnie tej firmy. Jest to marka dość charakterystyczna dzięki opakowaniu...
smelllikeme
Wyświetlenia 13973 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

Baikaderm - recenzja łagodzącego i nawilżającego kremu aptecznego z antyoksydantem

xAredx napisał(a) 2015-07-15 17:43 (Facet o kosmetykach i nie tylko...)
Tagi krem, recenzja

Cześć,
post powstaje dzięki motywacji przez jedną z moich czytelniczek, za co jej dziękuję i pozdrawiam . Krem Baikaderm kupiłem już 2 lata temu i go zużyłem po czym kupiłem następne opakowanie które czekało na swoją kolej i właśnie je zdenkowałem. A krem jest ciekawy ze względu na zawartość ekstraktu z korzenia tarczycy bajkalaskiej, ekstrakt też zawiera żel i płyn o nazwie Baikadent.

KLIK
Raczkowanie
Wyświetlenia 14110 Komentarze 0 xAredx jest offline
Stary

Ziaja krem do cery dojrzałej przeciwzmarszczkowy z koenzymem Q10 i retinolem - Recenz

xAredx napisał(a) 2015-04-03 10:02 (Facet o kosmetykach i nie tylko...)

Cześć,
dzisiaj recenzja kremu który jest tani i jak na swoją cenę posiada składniki aktywne na wysokim miejscu w składzie. KLIK
Raczkowanie
Wyświetlenia 14952 Komentarze 0 xAredx jest offline
Stary

Kremofobia contra Pat&Rub czyli egzystencjalne rozważania Malkontentki

kasiotla napisał(a) 2015-01-16 12:10
Tagi imbir, krem, pat&rub

Malkontentka ma Obsesje. I nie jakąś tam małą, nic nieznaczącą obsesyjkę. Ona, jako że idzie przez życie z rozmachem i nie ucieka się do półśrodków, ma Obsesję przez duże O, wielką jak sam Mount Everest. A ta Obsesja… to paranoiczna niechęć do kremów do rąk, ba – generalnie do wszystkich substancji, którymi smaruje się łapki… I to zarówno w sensie kosmetycznym jak i egzystencjalnym… właściwie w egzystencjalnym przede wszystkim. Jak wiadomo ludzkości znane są różne fobie...
Przyczajenie
Wyświetlenia 11986 Komentarze 0 kasiotla jest offline
Stary

To, że coś jest mało znane, nie oznacza, że nie istnieje, czyli szperamy w Helfach

kasiotla napisał(a) 2014-10-10 12:13
Updated 2014-10-10 at 12:21 by kasiotla

Taa drogie panie, dawno mnie nie było. Tu rzecz jasna, bo tam gdzie byłam to się działo, oj działo… No nieważne, nie o pierdołach będziemy dziś gawędzić tylko o kosmetyku poważnym nadzwyczaj, bo i spełniającym funkcję nadzwyczaj poważną. Jego bezwzględne ostrze, zanurzone w ekstrakcie z sycylijskich pomarańczy ma zwalczać wolne rodniki podstępnie kumulujące się w naszej skórze i okrutnie eliminować pierwsze oznaki starzenia… widzicie - złamałam żelazną zasadę – przeczytałam obiecanki...
Przyczajenie
Wyświetlenia 19855 Komentarze 1 kasiotla jest offline
Stary

Nivea aqua effect regenerujący krem na noc do cery suchej i wrażliwej - Recenzja

xAredx napisał(a) 2014-04-07 20:37 (Facet o kosmetykach i nie tylko...)

Nivea aqua effect regenerujący krem na noc do cery suchej i wrażliwej - Recenzja klik
Raczkowanie
Wyświetlenia 14373 Komentarze 0 xAredx jest offline
Stary

Alterra krem do rąk granat i aloes - Recenzja

xAredx napisał(a) 2013-09-01 18:50 (Facet o kosmetykach i nie tylko...)

Cześć,
nie wiem co mi się zebrało na kolejną recenzję kremu do rąk . Krem do Alterry zużyłem jakiś czas temu, a drugie opakowanie używa moja mama w pracy. Wiadomo że tę firmę kochamy za naturalne składy i dość niskie ceny. Klik blog
Raczkowanie
Wyświetlenia 12748 Komentarze 0 xAredx jest offline
Stary

Gerlasan Krem do rąk (Gernal handcreme) Recenzja

xAredx napisał(a) 2013-08-21 09:19 (Facet o kosmetykach i nie tylko...)

Cześć,
krem Gerlasan dostała moja mama. Wiem że był on dostępny w Superpharm. Firma produkująca ten produkt pochodzi z Niemiec i nazywa się Gehwol, inna nazwa kremu to Gernal. Nie znalazłem jego pełnego składu. klik
Raczkowanie
Wyświetlenia 14930 Komentarze 0 xAredx jest offline
Stary

projekt denko - krem na noc Olay Total Effects

aspen87 napisał(a) 2012-06-14 16:28

Uważam, że jest to naprawdę dobry krem, godny polecenia. To już kolejne moje opakowanie, używałam tego kremu na noc ale miałam również na dzień (tylko opakowanie gdzieś mi się zawieruszyło), oba są dobre i warte uwagi. Krem ten kupiłam z polecenia mojej kosmetyczki i uważam, że to były dobrze wydane pieniądze. Nie jest tani bo w drogeriach kosztuje około 60 zł ale na allegro można go dostać za około 45 zł. Na początki miałam trochę dystans do tego kremu, ponieważ polecany jest po 30 roku życia,...
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  olay na noa3.jpg
Wyświetleń: 127
Rozmiar:  65,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  olay na noc1.jpg
Wyświetleń: 119
Rozmiar:  60,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  olay na noc2.jpg
Wyświetleń: 102
Rozmiar:  53,3 KB  
Przyczajenie
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 14722 Komentarze 0 aspen87 jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:03.