Wizaz.pl - dekostyr

Wróć   Wizaz.pl > Blogi

Notka

Stary

Naklejki na ściany pod kontakty i gniazdka

dekostyr napisał(a) 2017-04-15 15:01

Dekoracje ścian od zawsze dawały szerokie możliwości. Jednak za każdym razem skupiamy się jedynie na estetycznych walorach ozdób. Jednak bardzo często mogą mieć one zastosowanie praktyczny.
Przykładem tego typu mogą być lustra, które nie tylko są dekoracją, ale również rozjaśniają pomieszczenia.
Inną równie praktyczną formą dekoracji ścian są naklejki pod kontakty. Pozwalają one na zabezpieczenie farby przed brudzeniem się przy wielokrotnym dotykaniu ściany. Dekoracje te idealnie wkomponujemy...
Przyczajenie
Wyświetlenia 11866 Komentarze 0 dekostyr jest offline
Stary

Ozdoby styropianowe - dodatek do dekoracji komunijnych

dekostyr napisał(a) 2017-04-05 21:36

Zaledwie kilka miesięcy pozostało do komunii naszych pociech. Wiele mam wciąż zastanawia się jak zadbać o odpowiednią aranżację kościoła, nie trwoniąc przy tym kroci.

Podczas uroczystości Pierwszej Komunii Świętej staramy się zadbać o każdy szczegół. Śnieżnobiałe alby, piękne wianki na głowach córeczek czy eleganckie fryzury dzieci to tylko początek "szału komunijnego". Równie ważna jest również oprawa samego kościoła i zadbanie o stworzenie odpowiedniego klimatu w tym wyjątkowym...
Przyczajenie
Wyświetlenia 18924 Komentarze 0 dekostyr jest offline
Stary

Jak przygotować się do komunii?

dekostyr napisał(a) 2017-02-02 21:25

Przygotowania komunijne można rozpatrywać na kilka aspektów. Dla naszego dziecka przygotowania komunijne kojarzą się z nauką i zdawaniem różnych modlitw, z wieloma próbami, żeby każdy wiedział jak i gdzie ma się ustawić podczas uroczystości, kiedy usiąść, kiedy wstać czy chociażby jak zaśpiewać dobrze pieśń komunijną.

Przygotowania rodziców wyglądają nieco odmiennie od tego jak to się ma w przypadku dzieci. Rodzice muszą zadbać o wystrój domów czy sal w których organizują komunie,...
Przyczajenie
napisany w Rodzinny
Wyświetlenia 21170 Komentarze 0 dekostyr jest offline
Stary

Śnieżynki styropianowe

dekostyr napisał(a) 2016-10-11 11:34

Rozpoczynam pracę nad aranżacją zimową. Na pierwszy ogień idą gwiazdki styropianowe które zamierzam pomieszać z tradycyjnymi dekoracjami zimowymi. Śnieżynki ze styropianu są bardzo tanie dlatego nie muszę ograniczać się co do ich ilości. Dodatkowo mogę zamówić dowolny rozmiar tej dekoracji. Ozdoby styropianowe wbrew pozorom są bardzo trwałe.
Przyczajenie
Wyświetlenia 11824 Komentarze 0 dekostyr jest offline
Stary

Listwy styropianowe do wnętrz

dekostyr napisał(a) 2016-01-24 20:36

Ostatnimi czasy przeglądam coraz więcej serwisów oferujących listwy styropianowe. Część z nich jest bardzo udana i nawet we wnętrzu może się dobrze przysłużyć na przykład przy tworzeniu obramówki dla drzwi czy okien. Najczęściej rozmiar tej sztukaterii to 10 cm wysokości. Przy długości jednego metra, cena za listwę styropianową nie przekroczy 20 zł. To w sumie bardzo mało jak się podliczy całościowy koszt. Dodatkowo we wnętrzach też myślę o listwach sufitowych. Dekostyr daje szeroką formę wyboru,...
Przyczajenie
Wyświetlenia 11196 Komentarze 0 dekostyr jest offline
Stary

Sztukateria styropianowa czy gipsowa

dekostyr napisał(a) 2016-01-20 22:14

Dobierając sztukaterię do swojego domu mam rozterki. Wybrać tą ze styropianu czy z gipsu. Przeczytałem poniższy artykuł http://blog.dekostyr.pl/sztukateria-styropianowa/ i chyba już nie mam wątpliwości. Krótko mówiąc - przede wszystkim gzymsy, pilastry czy bonie są wiele tańsze. Dodatkowo listwy styropianowe bardzo łatwo się montuje. Sztukateria sama w sobie jest bardzo ładna dlatego jestem pewny co do jej zastosowania. Pozostanie mi jeszcze podobierać odpowiednie elementy - połączyć listwy okienne...
Przyczajenie
Wyświetlenia 9523 Komentarze 0 dekostyr jest offline
Stary

Zamontowałem pilastry na kominku

dekostyr napisał(a) 2015-12-21 09:01

Montaż pilastrów elewacyjnych to bardzo prosta sprawa. Właśnie zakończyłem dekorowanie kominka i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Profile styropianowe są bardzo lekkie i wystarczy tylko klej aby je przymocować. Dodatkowo dzięki pokryciu masą tynkową można je łatwo udekorować. Dodatkowo świetnie jeżeli sztukateria jest wybierana w komplecie. Czyli pilastry występują w otoczeniu listew styropianowych lub gzymsów. Taka kompozycja to świetny sposób na cudowne aranżacje. Warto dodać że sztukateria...
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  listwa1-nwo0a-xBSK4.jpg
Wyświetleń: 296
Rozmiar:  115,7 KB  
Przyczajenie
napisany w Rodzinny
Wyświetlenia 12885 Komentarze 0 dekostyr jest offline
Stary

Jakie balustrady wybrać?

dekostyr napisał(a) 2015-12-05 13:39

Po paru latach budowy nareszcie wprowadzamy się do swojego wymarzonego domu. Zostały nam już tylko drobnostki do wykończenia. Między innymi zamontowanie balustrad na schodach, co jest dosyć priorytetowe ponieważ posiadamy małe dzieci i nie możemy sobie pozwolić na brak balustrad. Czy od strony użytkowej możecie polecić jakiś konkretny model? Tutaj znaleziony spory wybór balustrad. Jak ktoś chce coś doradzić to proszę o komentarze
Przyczajenie
Wyświetlenia 7328 Komentarze 0 dekostyr jest offline
Stary

Marzenie o świetnej aranżacji

dekostyr napisał(a) 2015-12-04 10:55

Właśnie dokonaliśmy zakupu mieszkania i nie zostało już zbyt wielu oszczędności na aranżację. Więc szukamy ciekawych i przede wszystkim tanich metod aby urządzić wnętrze. Czytaliśmy sporo na temat sztukaterii styropianowej. Bo sama w sobie nie jest taka droga a ponoć można zamntować ją samodzielnie wiec kolejna oszczędność. Czy ktoś samodzielnie już montował listwy sufitowe?
Przyczajenie
Wyświetlenia 12511 Komentarze 0 dekostyr jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:29.