Wizaz.pl - Wpisy w blogu

Wróć   Wizaz.pl > Blogi

Notka

Stary
Ocena: 1 głosów, 5,00 średnia.

Sygnały niektórych chorób.

agatka0202 napisał(a) 2018-02-02 22:37 (Zdrowie)
Updated 2018-02-02 at 22:39 by agatka0202

Muszę o tym napisać bo aż gęsto od złych rad wszędzie: na stronach internetowych, na forach społecznościowych, reklamach telewizyjnych. To przeraża!!!
Jedna pani drugiej pani a później płacz:-(
Po raz ( już nie wiem który) powtarzam: NIE MA JEDNEJ DIETY DLA KAŻDEGO, nie każda witamina, która mi pomogła, pomoże tysiącu innym. Nie każdy ból głowy, zęba , pleców oznacza to samo schorzenie.
Kiedy najgłośniej krzyczymy? Kiedy nas boli! Nikt nie zdaje sobie sprawy, że ból, to dobrodziejstwo...
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  6c1c4eb9bdb060aa677ae646b8d95742.jpg
Wyświetleń: 57
Rozmiar:  32,8 KB  
lunarna
napisany w Osobisty, Rodzinny
Wyświetlenia 2998 Komentarze 0 agatka0202 jest offline
Stary

O korzyściach bycia dentystą...

apopek napisał(a) 2013-12-09 17:57

Jak to tak naprawdę jest? Czy zawód dentysty musi być koniecznie traktowany z góry przez chirurgów i innych lekarzy, którzy dokonują o wiele bardziej skomplikowanych zabiegów? Jak najbardziej nie jest to prawidłowe, ponieważ stomatologia również jest bardzo potrzebna, gdyż przecież o zęby należy dbać i co roku zalecana jest kontrolna wizyta u stomatologa.

Nigdy moim zdaniem nie powinno się dentysty traktować, jako człowieka, który nie robi nic szczególnego, bowiem rzeczywiście wymaga...
Przyczajenie
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 15841 Komentarze 0 apopek jest offline
Stary

Listerine Freshburst Ochronny płyn do płukania jamy ustnej - Recenzja

xAredx napisał(a) 2013-08-28 11:18 (Facet o kosmetykach i nie tylko...)

Cześć,
płyny do płukania jamy ustnej od Listerine są dość popularne i ogólnodostępne. Kontrowersje wzbudza to że zawierają dużo alkoholu i są mocne co niektórym osobom odpowiada. Czy przypadł mi do gustu? Zapraszam do recenzji. klik
Raczkowanie
Wyświetlenia 26816 Komentarze 0 xAredx jest offline
Stary

Porównanie nici dentystycznych Jordan vs Oral-B (Recenzja)

xAredx napisał(a) 2013-08-11 15:25 (Facet o kosmetykach i nie tylko...)

Hej,
dzisiaj trochę nietypowo o niciach dentystycznych. Wiele osób ma problem ze znalezieniem tej idealnej dla siebie, być może moja recenzja pomoże niektórym z Was. Ja mam problem z tym że moje zęby są bardzo blisko siebie i nie każda nić dentystyczna mi odpowiada. http://www.meskakosmetyczkaa.blogspo...ch-jordan.html
Raczkowanie
Wyświetlenia 20424 Komentarze 0 xAredx jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:33.