Wizaz.pl - Wpisy w blogu

Wróć   Wizaz.pl > Blogi

Notka

Stary
Ocena: 1 głosów, 5,00 średnia.

Rety!!! Mój krem na zmarszczki nie działa!!!

Aarona8 napisał(a) 2018-03-18 17:00 (Siedem Dni Ma Tydzień)
Updated 2018-03-18 at 17:39 by Corii

Do wpisu zainspirowała mnie rozmowa z koleżanką, która któregoś dnia stwierdziła, że wszystkie kremy są do kitu, a na jej zmarszczki poskutkuje tylko botoks lub kwas hialuronowy. A, że z kasą krucho, to przyjdzie jej się patrzeć na swoją więdnącą i coraz bardziej pomarszczoną twarz

Gdy spytałam, jakich kremów używa odpowiedziała, że tradycyjnego NIVEA i takiego z kozim mlekiem, bo kozie mleko świetnie wpływa na kondycję skóry.

Absolutnie...
Przyczajenie
Wyświetlenia 2034 Komentarze 1 Aarona8 jest offline
Stary

Piękne, długie i lśniące NATURALNE włosy bez wydawania milionów - tak to możliwe!

intermanka napisał(a) 2018-02-20 22:15
Updated 2018-04-11 at 14:37 by intermanka

Od jakiegoś czasu zauważyłam coraz bardziej pogłębiający się trend na doczepiane włosy. Wiele dziewczyn wydaje na to mnóstwo kasy, a zapuszczenie swoich własnych uznaje wręcz za niemożliwe. Tymczasem wcale nie trzeba aż tak wiele aby cieszyć się swoimi, naturalnymi , długimi włosami. Osobiście od wielu, wielu lat zapuszczam włosy. W tej chwili mam je za łopatki i są moją dumą bo trochę się napociłam aby je "wyhodować" Zniszczone końcówki zawsze były moją zmorą i frustracja rosła kiedy...
Raczkowanie
Wyświetlenia 1731 Komentarze 0 intermanka jest offline
Stary

Kriolipoliza – polecam ale... i tutaj kilka tych ALE jest...

intermanka napisał(a) 2018-02-12 11:24
Updated 2018-06-04 at 17:20 by Corii

Kriolipoliza czyli usuwanie tkanki tłuszczowej zimnem, a raczej wywoływanie nim procesu lipolizy, która owe tkanki usunie. W skrócie to doprowadzanie organizmu do stanu zapalnego w wyniku którego sam pozbędzie się martwych (wymrożonych) tkanek. Brzmi groźnie ale nie jest tak źle Usunięcie tych wymrożonych tkanek jest trwałe (i tutaj pojawia się pierwsze ALE )– ALE ...nie zagwarantuje tego ,że nie rozrosną się inne komórki tłuszczowe...
Raczkowanie
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 2990 Komentarze 2 intermanka jest offline
Stary

Plastic is fantastic

mybeau napisał(a) 2018-02-10 23:26
Updated 2018-02-10 at 23:31 by mybeau

BeaUtY- czyli, że piękno jest czymś, co się kupuje, a nie tym z czym się rodzisz.
Natura ze swej natury nie jest idealna.
LUTY
토요일 10/02/2018

Dokładnie piątego września ubiegłego roku miałam zabieg plastyczny - po latach oglądania wszystkich materiałów o operacjach plastycznych nosa miałam niepowtarzalną możliwość zmiany wizerunku przed studiami. Zgromadzenie 10.000 zł w pięć dni? Otóż pewna babeczka zrezygnowała ze swojego zabiegu, zwolniło...
lalka z saskiej porcelany
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 1883 Komentarze 0 mybeau jest offline
Stary

Sygnały niektórych chorób.

agatka0202 napisał(a) 2018-02-02 22:37 (Zdrowie)
Updated 2018-02-02 at 22:39 by agatka0202

Muszę o tym napisać bo aż gęsto od złych rad wszędzie: na stronach internetowych, na forach społecznościowych, reklamach telewizyjnych. To przeraża!!!
Jedna pani drugiej pani a później płacz:-(
Po raz ( już nie wiem który) powtarzam: NIE MA JEDNEJ DIETY DLA KAŻDEGO, nie każda witamina, która mi pomogła, pomoże tysiącu innym. Nie każdy ból głowy, zęba , pleców oznacza to samo schorzenie.
Kiedy najgłośniej krzyczymy? Kiedy nas boli! Nikt nie zdaje sobie sprawy, że ból, to dobrodziejstwo...
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  6c1c4eb9bdb060aa677ae646b8d95742.jpg
Wyświetleń: 39
Rozmiar:  32,8 KB  
lunarna
napisany w Osobisty, Rodzinny
Wyświetlenia 2461 Komentarze 0 agatka0202 jest offline
Stary

Jak odpowiednio dobierać biżuterię?

Mals napisał(a) 2017-12-08 08:15

[B]Dodatki w postaci biżuterii potrafią doskonale podkreślić kobiecą urodę i wyeksponować największe atuty osoby, która ją nosi. Kluczowy jest w tym przypadku dobór biżuterii i sposób jej noszenia, bo od niego zależy, czy błyszczące ozdoby będą budzić zachwyt czy negatywnie wypłyną na wizerunek.[/B]
[IMG]https://image.freepik.com/darmowe-zdjecie/moda-%C5%82a%C5%84cuch-bi%C5%BCuteria-zar%C4%99czynowy-wesele_1400-21.jpg[/IMG]

Niegdyś biżuteria była zarezerwowana jedynie na specjalne...
BAN stały
Wyświetlenia 7711 Komentarze 0 Mals jest offline
Stary

Kosmetyki unisex dla Ciebie i dla niego oraz dodatkowy bonus!

smelllikeme napisał(a) 2017-11-17 22:26 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Kochani wracam do was z dużą energią i świetnymi poradami. Zapraszam na bloga głównego, gdzie dziś dzielę się z wami moją podstawową bazą kosmetyków i płynącymi z tego powodu korzyściami!

http://smelllikeme.pl/twarz/kosmetyk...odatkowy-bonus

smelllikeme
Wyświetlenia 7531 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

kłaki - aktualizacja

Agniesia666 napisał(a) 2017-11-01 09:59

O swoje włosy zaczęłam dbać razem z wizażem w wakacje 2009. Moje włosy były wtedy rozjaśnione, przesuszone i na nic nie wyglądały. W styczniu 2010 przefarbowałam się na ciemno, licząc na poprawę stanu włosów. Niestety, nie pomogło. W kwietniu 2010 ścięłam włosy na króciutko i pielęgnowałam (już wtedy naturalne i zdrowe) włosy. Poprzedni wpis na moim blogu popełniłam pod koniec roku 2010 i edytowałam jeszcze na początku 2013 - dopisując stan faktyczny. Z powodu dezaktualizacji części wpisu postanowiłam...
Lady of Harley-Davidson
Wyświetlenia 5402 Komentarze 0 Agniesia666 jest offline
Stary

Jak obchodzić się z biżuterią, aby zachowała swój blask?

Mals napisał(a) 2017-09-29 14:34

[B]Chętnie nosimy ozdoby ze srebra w postaci kolczyków, bransoletek czy łańcuszków. Biżuteria ta urzeka delikatnym i niepowtarzalnym blaskiem oraz swoją uniwersalnością, która sprawia, że świetnie sprawdza się niezależnie od okazji. Jeśli odpowiednio zadbamy o nasze srebrne skarby, możemy cieszyć się ich nienagannym wyglądem przez długi czas.[/B]
[IMG]https://image.freepik.com/darmowe-zdjecie/refleksji-tle-z%C5%82ota-zawieszka-szlachetnych-szk%C5%82a_1400-34.jpg[/IMG]
Pewne elementy...
BAN stały
Wyświetlenia 9601 Komentarze 0 Mals jest offline
Stary

Moję papierowe rękodziło - kartki ręcznie robione

fabrykartka napisał(a) 2017-09-28 10:19

Kartka na dzień nauczyciela 14 października

Kartka ślubna od pracowników

Zaproszenie na parapetówkę - kolorowe domki

...
Przyczajenie
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 11791 Komentarze 1 fabrykartka jest offline
Stary

Pielęgnacja cery tłustej, 36 lat

chimay napisał(a) 2017-09-05 13:03
Updated 2018-04-20 at 07:55 by chimay

Cera: 36 lat, tłusta, mocno porowata, łojotokowa (podłoże hormonalne) - konieczność matowienia bibułkami i\lub pudrowania co 2-3 godziny.
Konsekwencją łojotoku był trądzik, obecnie od długiego czasu już tylko zaskórnikowy – z nim nie radziły sobie ani retinoidy (Zorac) ani kwasy. Skutkiem ich stosowania jest trwałe uwrażliwienie cery.
Brak przebarwień, jednolity, ładny koloryt, blada. Cecha charakterystyczna: małe zapotrzebowanie na okluzję.

Oznaki starzenia: bruzdy
...
Zakorzenienie
Wyświetlenia 8142 Komentarze 0 chimay jest offline
Stary
Ocena: 1 głosów, 1,00 średnia.

Trądzik - co zdoła zwalczyć pryszcze?

pysztoka napisał(a) 2017-08-31 14:24
Tagi sevolium

Wiesz, jak walczyć z trądzikiem? Sprawdź nasz najnowszy produkt o unikalnej formule:
https://poznajsevolium.pl/
Przyczajenie
napisany w Rodzinny
Wyświetlenia 7784 Komentarze 0 pysztoka jest offline
Stary

Ludzie niepowszedni.

tekla45 napisał(a) 2017-08-17 15:45

Cześć!
Dziś będzie krótko.
Nie przypuszczałam, że najnowszy utwór Perfectu "Ludzie niepowszedni" tak wpłynie na moje życie i postrzeganie świata.

Kim są?
To ludzie, którzy robią swoje. Nie boją się marzeń. Działają, mimo ryzyka. Są wyjątkowi

"Życie jest piękne zbyt, by normalnie żyć."

Tak, to prawda- teraz to wiem!
Zaczęło się od tatuaży. Co będzie dalej... O tym wkrótce!

Pozdrawiam!!
...
Zadomowienie
Wyświetlenia 8011 Komentarze 0 tekla45 jest offline
Stary

Markizy na upalne lato.

pomiaryhalasu napisał(a) 2017-08-07 12:30

[COLOR=#000000][FONT=Arial]Markizy tarasowe to hit ostatnich sezonów. Coraz częściej chcemy funkcjonalnych rozwiązań i coraz mocniej śledzimy designerskie nowinki. W tym roku [URL="https://www.knall.com.pl/b11,Markizy-tarasowe-Jakosc-przede-wszystkim"]markizy[/URL] to must have każdego modnego tarasu. Niezależnie czy mieszkamy w bloku i dysponujemy małym balkonem, czy mając dom jednorodzinny do zadaszenia mamy znaczną przestrzeń, bowiem markizy radzą sobie i z małą i dużą przestrzenią...
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
Wyświetlenia 9716 Komentarze 0 pomiaryhalasu jest offline
Stary

Jak wyglądać olśniewająco podczas wakacji?

Mals napisał(a) 2017-07-27 13:17

[B]Niezależnie od tego, czy wyjeżdżasz na długo wyczekiwany urlop, czy wybierasz się na spotkanie biznesowe, chcesz się prezentować zjawiskowo. Lato utrudnia jednak utrzymanie nienagannego looku przez cały dzień, bo zmienna pogoda potrafi w kilka minut zrujnować pieczołowicie dopracowywany wizerunek.[/B]
[IMG]https://image.freepik.com/darmowe-zdjecie/pi%C4%99kna-dziewczyna-na-ulicy_1157-4701.jpg[/IMG]
Wakacje to czas, kiedy szczególnie zależy nam na dobrej, nienagannej wręcz prezencji....
BAN stały
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 12559 Komentarze 0 Mals jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:47.