OK Studio Łukasz Orędowicz - fryzjer - stylista - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > OK Studio Łukasz Orędowicz - fryzjer - stylista

Notka

Oceń ten wpis

OK Studio Łukasz Orędowicz - fryzjer - stylista

OKStudioLukaszOredowicz napisał(a) 2017-11-27 22:31

Witam Was Serdecznie,
 Klientom naszego salonu fryzjerskiego oferujemy szereg usług fryzjerskich, na najnowszym światowym poziomie. Nasz salon fryzjerski pracuje w oparciu o najnowsze techniki fryzjerskie.
W kwestii farbowania, stylizacji i pielęgnacji włosów jesteśmy wierni kosmetykom renomowanych marek.
Ja jako fryzjer - stylista, przed przystąpieniem do pracy dokonam bezpłatnej i profesjonalnej analizy urody, włosów i stylu dla każdej z Was indywidualnie, tak aby fryzura była Waszym idealnym uzupełnieniem.

Oferta naszego salonu fryzjerskiego:
Farbowanie włosów:
1. Bezpłatna ocena struktury włosa i profesjonalna analiza kolorystyczna
2. Farbowanie w oparciu o najlepsze i najtrwalsze środki do koloryzacji włosów renomowanych marek
Stylizacja włosów:
1. Stylizacja włosów na sesjach zdjęciowych i na planach filmowych
2. Profesjonalne kosmetyki do stylizacji włosów renomowanych marek
3. Fryzury ślubne i okolicznościowe (wieczorowe i inne)
Zapraszam do poznania mojej osoby:

Od kiedy pamiętam, zawsze fascynowało mnie fryzjerstwo. Eksperymentowałem z fryzurami przed lustrem, z kleżankami i rodziną, przenosząc w realny świat obrazy z mojej wyobraźni.
To coś więcej niż zwykła praca, to fantastyczna przemiana. Ze zwykłego w niezwykłe. Każdy klient jest dla mnie inspiracją: typ urody, osobowość - tworzą harmonijną całość, która staje się źródłem koncepcji.
Stylizacja włosów to dla mnie współczesna forma nowoczesnej sztuki funkcjonalnej będącą połączeniem profesjonalizmu, pasji, fantazji i doskonałej techniki.

ZAPRASZAM do OK Studio gwarantując miłe spędzenie czasu.
Łukasz Orędowicz
ul. Wilanowska 24 (Solec)
tel. 609957293
fb: https://www.facebook.com/OKSTUDIOLUKASZOREDOWICZ
instagram: lukasz_oredowicz
Wyświetlenia 43 Komentarze 0 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 0

Komentarze

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:17.