Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-08, 15:16   #1155
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Ja od dawna podczytuję wątek o feelunique ale naprawde boję się tej przesyłki nierejestrowanej. Wiem że paczuszki dochodzą do dziewczyn ale ja autentycznie mam awersję do PP.
Kilka lat w firmie wysyłkowej, dziesiatki reklamacji, skaradzione paczki, opóźnione pieniądze, pism ze skargami i rozmów telefonicznych z kierownikami, naczelnikami itp. już nie zliczę
Ech czasem lepiej naprawdę żyć w nieswiadomosci co się wyprawia w tej instytucji.
Wiadomo że te kradzieże to jakiś nieweilki procent wszystkich przesyłek (procent którego w ogóle być nie powinno) ale jakie to przykre uczucie kiedy dotknie to właśnie nas



Magda Ty to chociaz laurki masz i wiesz że Twoje paczuszki są w UC a ja w piątek 29 listopada zamawiałam i do tej pory nic - paczki ani laurki niet
Najgorsze jest to że czekam na list nadany w środę w mieście 150 km od mojego i tez go nie ma mimo że jest ubezpieczony to wcale nie jestem spokojna, czasami mam wrażenie że te przesyłki wartościowe zamiast być bardziej pewne i chronione sa bardziej narażone na kradzież.
Dzisiaj mam dzień nienawiści wobec poczty polskiej
Kochana one jeszcze muszą trafić z tego UC do mnie......czyli poczta polska.....
Ale chyba pojade tylko dzis nie umiem sie dodzwonić do Bytomia ufffff bo to w połowie prezenty .......
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora