Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-06, 23:41   #3403
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Hexx co za okazy, same rarytasy zdobyczne Nie mow, ze cienie Pauli Dorf sa dobre Cholera, czailam sie na ten wlasnie odcien Prism jeszcze latam, az sie wzial dolar i podniosl Myslam, ze bedzie troche jasniejszy. Z tego wszystkiego wzielam cien MAC Digit, dosc podobny sie wydaje
Blyszczydel masa, a rozumiem, ze to tylko czesc calosci

Chyba tez sie nad aktualizacja zastanowie, na pewno pielegnacje wkleje niebawem.
Vril dziekuje

Postaram sie zrobic zblizenie cienia Pauli Dorf-on jest jasny piekny odcien z opalizujacymi zlotymi refleksami Jakosciowo jest naprawde niezly i gramatura jest spora.

Blyszczyki-masz racje to czesc bez zapasow ale i tak zmniejszona ilosc bo byl okres,ze troche przesadzilam ale to naprawde moja slabosc.

Wrzuc koniecznie aktualizacje,chetnie popatrze
U mnie z pielegnacji malo jest ciekawych rzeczy,wiekszosc to robione apteczne mazidla badz dermokosmetyki,nie moge sobie za bardzo pozwolic na jakies szczegolne szalenstwo

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Hex - aktualizacja miodzio...leżę właśnie na podłodze i szczękę zbieram.... piękności..
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Przepraszam, że męczę, ale czy mogłabyś mi podać co to za błyszczyki: 1, 2, 6 a z JT kolory?

Zrobione
Blyszczyki opisane i wcale nie meczysz,sama lubie wiedziec co ogladam.

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Nowe nabytki :
Swietne palety,szczegolnie ta pierwsza
Napisz cos wiecej bo juz dawno nie zagladalam do Inglota.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
super ze pasiaka juz masz jest co u Ciebie ogladac jestes zadowolona z niebieskiego biothermu? z blyszczyka i z gosha tego jasno rozowego? co to za nr ?
Dimiti nawet nie wiesz jak bardzo ucieszyla mnie paczka z Tru,ktora przyszla w tempie expressowym.
Pasiaki sa bossskie-wlasnie o taki brazer mi chodzilo i dziekuje przy okazji za opisy i zdjecia.

Blyszczyk Biothermu jest fajny,jak dasz go wiecej to ladnie wybledza usta-zostawia taka lukrowa tafle.Zadowolona jestem z niego i mysle zeby zrobic sobie zapas tego koloru

Goshe sa boskie,uwielbiam kazdy z kolorow-smak,zapach,konsystencja-wszystko in plus!ulubiency tuz po JT
Opis blyszczykow jest juz dokladny
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora