Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-14, 18:38   #1555
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Słuchajcie ale co to jest dokładnie ten fixer ??? Baza pod cienie czy coś w rodzaju kleju
A mi się puderek baaaaaaaaaardzo podoba - o ten minerałek Virtuala: http://www.inermis.pl/index.php?str=...odkat=&subkat=
Kolor środkowy 301, bo ten 302 to chyba ciemny bardzo.

I czy oni doprawdy musieli wypuścić nowy błyszczyk i cienie Teraz to już klops - będę musiała kupić i jedno i drugie - nie ma mocnych, zbyt wielka pokusa.

Ukrycior zerknij no proszę niezobowiązująco w swój monitor na nowe cienie mineralne http://www.inermis.pl/index.php?str=...odkat=&subkat=
kolorek 306 - beżowy u mnie zdaje się być
308 - ładny lekko różowiący brąz
310 - pastelowy delikatny, może ciutkę transparentny róż
U Ciebie także? Czy one są perłowe, brokatowe czy z aksamitno-matowym wykończeniem?
I piszcie proszę jak coś będziecie już miały w szponach - wszelkie Crash-Testy bardzo mile widziane !!!!

Fiźer to takie cuś, co wiąże cienie. Nałożony na powiekę będzie intensyfikował i działał troszkę jak baza. A ten w pędzlu będzie cienie zmieniał w eyeliner (miałam coś takiego z sephoty, tylko że to miało sztywną końcówkę, a ja wolę pędzle).

306: beż, ale jaki? Moim zdaniem ani chłodny, ani ciepły. Będzie neutralny, moim zdaniem Jak Wy to widzicie dziewczyny?
308 u mnie wygląda na ciepły brąz z nutką miedzi? Bardzo ładny brąz, ale różowiejący, czy ja wiem?
310: jaśniutki, rozświetlający róż

Moim zdaniem to będą perły. Nie takie nachalne, ale z perełką. Jest taka koncepcja, że kusi mnie 307 i 311 i jak tylko będę miała w łapach to będę testować ile wlezie. A w ogóle to mi odbiło w stronę grafitu i fioletu. Kompletny fix. Mam ileś tam cieni w koszyku i nie mogę podjąć decyzji . Cholera, trafili w mojej kolory... bu....

Maat, jaki błyszczyk masz na myśli?
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując