Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Anglia cz. II
Wątek: Anglia cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-17, 10:30   #2779
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez kuseczka Pokaż wiadomość
Posprzeczaliśmy się z TŻ i nigdzie nie idziemy. Ech...

Ja też kiedyś dostałam taki telefon o moim bracie...Miał poważny wypadek samochodowy. Zanim zdążyłam cokolwiek powiedzieć mojej mamie ona już wiedziała co się stało. Tej nocy miała sen o mojej babci(nieżyjącej już) i właśnie o moim bracie. Śniło jej się, że leżeli oboje na ulicy przykryci kocem. W pewnej chwili mój brat ocknął się i wyszedł spod tego koca, był cały poobijany. Babcia natomiast już nie wstała...Dziwny sen. I do dziś zastanawiamy się czy to babcia uratowała mojego brata.
kuseczka okropny ten sen....jezu po co ja to przeczytlam,strasznie boje sie takich rzeczy,nienawidze ja cos mi sie sni,bo zazwyczaj sa to jakies koszmary,wprawdzie nic nikomu (na szczesie) jeszcze sie nie stało....ale mialam takie koszmary przed swoim slubem.... snil mi sie slub,moja sukienka np.cala brudan i za duza,raz tez mialam sen ze trzebabylo wszytsko odwolac oj i masa takich....ale najczesciej snia mi sie dzieci i ksieza nie mam pojecia dlaczego.... a ostatio wlasnie jakis wypadek.....nawet nie chce o tym myslec,bo za bardzo doslowinie odbieram sny.... straszne.
To tyle chyba czas zwlec sie z lozka i posprzatac domek paaaaaa
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora