Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-18, 20:55   #3099
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Dziewczyny z tego co wiem Natalia miała bardzo długo zepsuty komputer i duże problemy z pisaniem z tego powodu dlatego jej wypowiedzi były takie krótkie, hasłowe i może przez to nie dla wszystkich zrozumiałe. Nie miała szans żeby nam wyjaśniać swoje stanowisko na bieżąco, bo u nas cały czas coś sie dzieje i lecimy cały czas dalej.
Coś racji owszem w tym jest, ale nie nalatujmy wszystkie tak na nią, jak ona musi się teraz czuć czytając to? Trola udało sie pozbyć to teraz bierzemy się za siebie po kolei bo kogoś lubimy mniej albo bardziej ? Wiem że afera z trollem wyzwoliła w każdym z nas raczej negatywne emocje, atmosfere wzajemnych podejrzeń i spowodowała że trudniej każdemu było zapanować nad emocjami ale nie występujmy przeciw sobie. Ja jestem szczęśliwa ze udało się uratowac nasz wątek przed rozsypaniem bo wszystko do tego zmierzało przez tego cholernego trola. Zostało nas tu stałe grono więc trzymajmy się razem. Myślę że Natalia się poprawi, przeczyta co się innym w jej sposobie zachowaniu nie podoba i zmieni to. Więc nie odrzucajmy kogoś tak łatwo i dajmy szanse.
Ja się zgadzam z Masi- Mnie Masi już kiedyś mówiłą o tym kompie Natali i dlatego nie raziły mnie jej wypowiedzi...i myślę ze Nati ma w sobie dużo wrażliwości- i przezywała to co się stało na forum

Masi moje gratulacje z odniesionego zwycięstwa nad robactwem i trolami
__________________
Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę ale to i tak nic nie zmieni...
November17 jest offline Zgłoś do moderatora