Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - podniusł na mnie ręke
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-23, 19:22   #469
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Przeczytałam o tym profilu na naszej-klasie i ciśnienie mi skoczyło...

Widzę,że Fresa mnie ubiegła.

Dziewczyny(Słodkaaa,Annal uka),czy Wy nie przesadzacie?Czy Wy się zastanowiłyście czy jesteście tak zaaferowane tym watkiem,że działacie pod wplywem chwili?
Tu jest WIZAZ.Nie nasza-klasa.
Nieważne co Anita miała w podpisie.Nie upoważnia Was to do komentowania tutaj tych zdjęc,profilu,jej samej czy jej TZta i zaognianie atmosfery.
Jeżeli chcecie się bawić w Sherlocka Holmesa to nikt Wam tego nie broni ale nie mieszajcie do tego setek osób stąd bo chyba zdawałyście sobie sprawę z tego,że teraz będzie zmasowany atak na profil Anity.
Jestem naprawdę zdziwiona,że może się komuś tak nudzić,że będzie komentował profile obcych osób..
I jak teraz to będzie?Będziecie codziennie wchodzić na profil Anity i obserwować,jak toczy się Jej życie?
Na Jej miejscu,usunęłabym swój profil.Szkoda,ale przyczyniłyście się do tego.

Annaluka,widzę,że komentowanie Anity już Ci nie wystarcza więc teraz atak na Fresę?

Ech,powinno się zamknąć ten wątek.
Miło mi, że nie jestem odosobniona w tak niepopularnych poglądach


Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
podałam mój link przez chwilke tak poprostu chciałam żeby mnie zobaczyli,bo fajnie zobaczyć zdiecia osoby z którą się rozmawia,no i nagle zaczęła mnie podglądać masa osób ....
O święta naiwności a one też ci pokazały swoje fotki, jak wyglądają? żebyś wiedziała, kto ci dokłada, Anitko?
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora