Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-30, 19:32   #318
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Proszę o opinię.

Cytat:
Napisane przez Tysiunia__ Pokaż wiadomość
Drogie wizażanki, czy taki -> Skład: Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Myreth Sulfate, Acrylates Copolymer, Lactic Acid, Maris Limus, Ostrea, Lauryl Glucoside, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Polyethylene, Mannitol, Trisodium EDTA, Polyquaternium-10, Benzophenone-4, Microcrystalline Cellulose, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional Prafum, Cl 42090, Cl 74160 --- skład żelu do mycia twarzy, przy cerze problemowej, trądzikowej i mieszanej.. może zaszkodzić ? czy znajdują się w nim jakieś niebezpiecznie składniki ?

dziękuję z góry za odp
Toż to Nivea Visage Young, Pure Effect, Clean Deeper! żel-peeling do codziennego mycia twarzy!
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.p...&produkt=14812

Patrząc na skład pomyślałabym, że to żel dla cery suchej. Nie wydaje mi się, żeby zaszkodził cerze normalnej, żeby podrażniał. Nie wydaje mi się, żeby wysuszał, jeśli nie jest używany w burzy piany. Niestety, ze względu na składniki o tłustszej konsystencji na wysokich pozycjach wydaje mi się, że słabo oczyszcza, buzia może się po nim świecić. Przy trądziku nie porywałabym się na ten produkt.


Vegusia - filtr UV jest po to, by żel miał uroczy, niebieski kolorek. Filtry znajdziesz w większości kosmetyków o przezroczystych opakowaniach.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora