Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - skończyłam studia i jestem bezrobotna
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 15:13   #766
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: skończyłam studia i jestem bezrobotna

Cytat:
Napisane przez bravvurka Pokaż wiadomość
Miałam podobną sytuację. W czwartek pojawiła się oferta pracy w pupie, od razu zadzwoniłam tam i po rozmowie wysłałam cv. W poniedziałek dzwonię żeby zapytać o szczegóły tej oferty (co to za rodzaj pracy będzie, bo podczas wcześniejszej rozmowy takie ogólniki podano) a koleś na to, że niekatulane W pupie dalej wisi ta oferta

Ta oferta, którą dziś znalazłam jest w księgowości. Trochę mam mieszane uczucia.

ja też miałam w swoim PUPie taką ofertę która wisiała tylko z 3 dni i znikła, a właściwie to były dwie oferty do jednej firmy, jedna do księgowości i jedna do kadr. Nie zadzwoniono do mnie chociaż spełniałam wymagania, które wypisali. Moja koleżanka wsłała na tą odnośnie kadr i też do niej nie zadzwnili a ona ma 10 lat doświadczenia.

Więc, zaczęłam podejrzewać że coś jest nie tak z tymi dwiema ofertami. Tak myślę, czy firmy nie mają jakiegoś profitu za to, że wywieszą ofertę w PUP a potem zatrudnią bezrobotnego?? Jeśli tak to może zrobili to tylko dla zasady a już widzieli kogo zatrudnią Ale plan spiskowy wymyśliłam

Mieszane uczucia??
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując