Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 14:09   #4014
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Ella77 na wszystkich zdjeciach i avatarach swiezo zaladowanych pojawia sie logo Wizazu, dla ochrony, byly juz przypadki kradziezy zdjec i avatarow z tego portalu Logo nie maja tylko zdjecia i avatary zaladowane na serwer przed wprowadzeniem tego automatycznego zapisu.
teraz rozumiem, dziękuję

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość

Ella77, fajnie, że zmieniłaś avek. Powtórzę się, ale naprawdę masz śliczną cerę. I gratuluję nabicia 4000 posta.

Na razie robię sobie przerwę z mineralami. Po pierwsze muszę trochę uspokoić cerę, w tym stanie minerały wszystkiego nie ukryją, a poza tym zaczekam na flat topa i stf ryżowy, może wtedy będzie lepiej. Niech dolar spada, to w drugiej połowie lutego zrobię zamówienie. I będę dobrej myśli
dzięki jest taka za sprawą minerałów. też czekam na drugą połówę lutego żeby zrobić duuuże zamówienie pędzle, duże opakowania, nowy zestaw próbek, se se se, jeśliby jeszcze dolar chciał spadać to już w ogóle byłabym wniebowzięta.

a może spróbuj zmienić formułę? ja miałam przy Intensive taką kaszkę na początku - teraz używam matte i się uspokoiło

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Musze sprobowac z tym korektorem na policzek, szkoda tylko ze juz jutro poniedzialek i nie bede miec czasu na dokladne "zatynkowanie" się rano

Ps. co do katalogu to ja jestem w 300% za, szczegolnie ze moge pokazywac na swoim przykladzie niedowiarkom ze mozna naprawde bez efektu tynku zamaskowac co się da.. wizazysta mialby ze mna dobrze moglby sprawdzic czy da rade zatuszowac wszystko ah marzy mi sie zeby kiedys ktos mnie ladnie pomalowal mineralami

Wlosy mam takie rudawe troche [farbowane], bo swoje mam ciemny brąz. Ale ciemny braz mi nie pasuje do jasnej cery a ten troszke mnie ociepla
Anecko u mnie cała procedura - filtr, primer, korektory (też nakładam najpierw pod podkład na przebarwienia)podkład róż plus tusz, czasem kredka zajmuje 15min, spróbuj może się uda ładnie

Też jestem ZA jeśli chodzi o katalog przed/po. Tylko jak powinny takie zdjęcia być opisane? tak żeby był z nich dobry użytek? napisane jaki podkład, firma, formuła itd, czy coś jeszcze?
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora