Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XXVI)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-08, 20:06   #1663
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XXVI)

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Po zlocie pachnę wieloma rzeczami, ale ponad wszystko wybija się TV.
Z góry przepraszam wszystkie zwolenniczki tego zapachu, ale jedyny komentarz jaki ciśnie mi się na usta to ---> FUJ
Przekombinowany na maksa. Zero wanili, zero tytoniu, za to przesłodzony kompot czereśniowy. Ktoś kto nadawał nazwę temu zapachowi, chyba przez przypadek wąchał coś innego
Dobrze, że na początku przeprosiłaś

Mam nadzieję, że moja odlewka będzie pachniała tak samo jak to co wąchałam z próbki... Tj piernik, szarlotka i aromatyzowany wanilią tytoń fajkowy na koniec
Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
*(Szlag mnie trafia po kawałku i nawet nie wiem, co to. Podejrzewam jakąś dziwną grypę, rzucającą się na gardło, tętno i gałki oczne. A lekarka telefonu nie odbiera. )
Biedny papug
Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Endżi- , (po cichu wyznam, iz licze na to, ze zamiast Insolence=Zuchwalosc, ze bedzie to raczej Insolentia=Niezwyklosc/Nadzwyczajnosc).
Jestem pewna że się zachwycisz
A powiedz jak tam losy męskiego chińskiego Opium? Na małżu pachną atrakcyjniej w odbiorze? Zgrywa się w jakichś miksach ?

Nie pachnę niczym. I tak boli mnie mózg A te naczynka krwionośne w nosie to chyba sobie przypalę tak jak to robią bokserzy żeby nie leciała mi krew z nosa cztery razy dziennie
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora