Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Własny styl...
Wątek: Własny styl...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-11, 12:55   #1
Klaudis1144
Rozeznanie
 
Avatar Klaudis1144
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 536

Własny styl...


Na początku zacznę od tego, że jestem tu nowa, a właściwie nie nowa, tylko to mój pierwszy post(nie wiem czy nie ostatni).
Bardzo lubię to forum o modzie, ale chciałabym zwrócić uwagę na jedną rzecz. Dotyczy ona własnego stylu. Nie, nie będę tutaj mówić o tym, że go nie macie i ubieracie się jak plaga. Nie będę tu też opisywać tego co noszę. Napiszę natomiast, co sądzę o wyp. niektórych wizażanek... Chodzi mi o to, że często krytykujecie jakieś osoby za to, że nie mają własnego stylu, że ubierają się jak wszyscy, że to bez sensu. Uważam, że właśnie takie gadanie jest bez sensu. Mi podobają się rurki, skórzane kurtki, leginsy, longi, muchy, workowate torby... i co nie mam własnego stylu? otóż może i nie mam, ale was to najmniej powinno obchodzić w co się ubieram. Może akurat najbardziej odpowiada mi to, co się teraz nosi. Ostatnio w wątku o szafiarkach krytykowałyście je, bo wszystkie ubierają się retro, że wszystkie wyglądają tak samo. Jak rozglądaliście się po ulicy, to wszyscy wyglądali tak samo. Wszyscy wyglądają tak samo!!... A nie pomyślałyście, że komuś możę to odpowiadać(może nie koniecznie to, żeby być takim samym jak inni, ale to, że wyglądają, jak tylko chcą)??
U nas nawet jak ktoś jest retro, to jest taki sam jak wszyscy. Jak ktoś jest oldschool, to też jest taki jak wszyscy. Jak ktoś jest emo to też jest tacy jak wszyscy. Jeszcze może styl boho i punk są jako takie rzadkie wg was więc spoko. Tylko ja się pomyliłam, bo to nie są własne style, trzeba je jeszcze właściwie zinterpretować. Wg niektórych te wszystkie retro, oldschool i emo tego nie potrafią, bo i tak wszystko kopiują od innych.. A może im tak po prostu pasuje?
I jeszcze jedno, skroro wy wszystkie macie te własne style, to może zaprezentujecie, może nawet w formie pisemnej jakie to wszystkie jesteście inne?
Mam nadzieję, że mnie zrozumiałyście, bo napisałam to w sposób trochę zawikłany. Zapewne zaraz spotkam się z falą krytyki, ale to tylko moje opinia na ten temat. A i przepraszam, jeśli kogoś uraziłam, nie pisałam o wszystkich, tylko o niektórych z was
Klaudis1144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując