Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Własny styl...
Wątek: Własny styl...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-11, 14:17   #3
grejt
Raczkowanie
 
Avatar grejt
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 143
GG do grejt
Dot.: Własny styl...

Prawie wszyscy kupują ubrania w sieciówkach.
Weszły saszki, ludziom się spodobały, więc zaczęli nosić. Połowa moze faktycznie dlatego, ze modna, ale druga połowa po prosu bo im sie podobają, a są klasyfikowani do 1-wszej grupy. Jeśli ktoś mieszka na jakiejś wiosce gdzie tylko sa stragany, to co ma zrobić? Pewnie allegro, ale nie każdemu rodzice pozwalają, albo sami się boją kupować przez internet. Chociaż jeśli ktoś bardzo chce to nawet sam sobie coś uszyje, abo pojedzie dalej i kupi.
Nigdy nie będzie tak, że jakas osoba jest w 100% oryginalna i niepowtarzalna. Zawsze znajdzie się ktoś podobny, albo mający takie same spodnie czy bluzkę.
Nigdy się nie czepiam czy ktoś wygląda tak jak wszyscy czy zupełnie inaczej. Patrzę po prostu na to co mi się podoba i nie zwracam uwagi na to czy inni też tak wyglądają. Lubię sweterki, to przestanę je nosić z obawy, ze ktoś mi powie, ze wszyscy takie mają? Nie, a jeśli ktoś inny też będzie miał sweterek to stwierdze tylko, ze fajny bez jakiś przypisów, że takie nosi połowa. Przeciez ja sama taki mam i nie będę sama sobie dołów kopać.
__________________
'I wish longer legs and bigger tits'
grejt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując