Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fryzjerzy, których NIE polecamy - CZARNA LISTA
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-17, 09:41   #49
izabelix
Raczkowanie
 
Avatar izabelix
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: cracovie
Wiadomości: 30
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Kraków "styl agaty" ul. Lea - p. Daniel.... odradzam....
p. daniel spoznil sie jednynie godzine mimo ze umawialam sie do niego tydzien wczesniej, nawet nie przeprosil....
z brazowych chcialam przejsc na miedziany.... paluchem pokazalam jaki, stwierdzil ze po sciagnieciu koloru bedzie miedziany....
mialam odrosty dosc duze ok 2,5 cm stary kolor sciagal przez nalozenie dekoloryzatora od razu na cala glowe.... efekt: wlosy biale przy glowie, reszta w buro rudym kolorze....
kolor jaki mi nalozyl nie da sie nazwac rudym miedzianym ani niczym co wymienialam opisujac i pokazujac.... zalaczam zdjecie zeby nikt nie mowil ze nazwa to kwestia umowna....
na glowie mialam swiecaca zarowke pomaranczowo zywo czerwona.... w lesie w kazdym razie nie dalo sie mnei zgubic....
po farbowaniu zostalam uprzejmie poinformowana ze kolor sie bedzie splukiwal bo pofarbowano mnie jakas farba bez amoniaku... szczescie w nieszczesciu?
po dwoch tyogodniach tam gdzie wczesniej bylo biale dalej pozotalo zarowkowo czerwone a z koncowek kolor splynal na matowo splowialo rudo bury... mialam popalone koncowki, siano na glowie takie ze ratowalam sie roznymi cudami zeby mi wlosy nie wypadly:/
do tego ciecie: z tylu wygolil mi wlosy przy nasadzie na wysokosc ok 5 cm od szyi zostawiaja cienka warstwe wlosow z gory glowy splywajacych na szyje....
jak poszlam do swojej fryzjerki zeby mnie ratowala to zapytala tylko: o jezu co pani zrobila fryzjerowi ze zrobil pani cos takiego???
p. daniel wyczyscil mi kieszen na ok 300 pln, efekt byl piorunujacy... jak zobaczylam sie w lustrze jeknelam tylko: o rany boskie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rude.jpg (24,9 KB, 338 załadowań)
__________________
co masz zrobić dziś - zrób jutro, będziesz mieć dwa dni wolnego

4.03.2013 - 70,5


70 - 69 - 68 - 67 -66 -65 -64 -63
izabelix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując