Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Forum dla pracowników Douglas
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-19, 14:14   #2
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Forum dla pracowników Douglas

O, to ja poczekam aż was się tu trochę nazbiera bo chciałbym wiedzieć dlaczego w wielu waszych sklepach (mam na myśli właśnie tę sieć) jest zwyczaj otwierania kosmetyków kolorowych z fabrycznie zamkniętych opakowań w celu zademonstrowania klientce jak kosmetyk wygląda, podczas gdy są w tym celu wyłożone testery ?
Pytam, bo już kilkakrotnie zdarzyło mi się kupić np. kosmetyki kolorowe Cliniqua i Chanel, które po wyjęciu z kartonika były całe wyświechtane, wypaluchowane i widać było, że ktoś w nich grzebał. Piszę akurat o tych dwóch markach, bo opakowania kosmetyków kolorowych (cienie do oczu, pudry, róże) produkowanych przez nie, mają specyficzny design i widać na nich wszystkie odciski palców w nich grzebiących Czy uczą was na szkoleniach, że termin zachowania pełnej jakości/przydatności do użycia danego kosmetyku jest określony za pomocą symbolu otwartego słoiczka, który jest umieszczony na pudełku i liczy się od momentu pierwszego OTWARCIA danego kosmetyku ? Te pootwierane kosmetyki powinny być przeceniane, bo nie ma mowy o zachowaniu tego okresu gwarancji najwyższej jakości i przydatności do użycia.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-02-19 o 14:15
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując