Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rzucić palenie
Wątek: Rzucić palenie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-21, 21:29   #3643
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Nigdzie nie masz ochoty iść. Masz chęć odpocząć i się zrelaksować w inny sposób. Leżeć i pachnieć jakimiś olejkami czy cuś. Albo w wannie z pianką. My już długo nie palimy i kryzysy nam nie straszne.
Nie poszłam


Cytat:
Napisane przez syla-78 Pokaż wiadomość
Tymenko, nie idź po śmierdziuchy, piwko to i owszem
Własnie spijam Wasze zdrówko


Syluś, odpędzaj mysli o fajkach, im więcej o nich myślisz, że niby takie fajne i tyle Ci dają, tym bardziej sie nakręcasz, że ich potrzebujesz. A to przecież nieprawda, paląc papierosa wprowadzasz się w stan normalności, taki stan, w którym znajduje się każda osoba niepaląca. Jeżeli przeczekasz kryzys będziesz wyzwolona. Wierzę w to chociaż ja sama jeszcze nie osiągnęłam tego stanu

Teraz jestem w trakcie małego remontu - zmieniam kuchnię, to moja nagroda za wytrwałość i motywacja. Rata miesięczna jaką będę płacić wynosi tyle co moje palenie. Kuchnia będzie biała. Chętnie bym sobie zapaliła do kawy i planowania ale jak sobie pomyślę, że moja nowa biała kuchnia będzie miała zacieki z nikotyny to już nie chce mi się palić

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Magdo, 4 dni Wielkie brawa
tymena jest offline Zgłoś do moderatora