Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chłopak/ dziewczyna nie chce się ze mną kochać - zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-23, 05:10   #24
goraca30tka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 42
Dot.: mój chłopak nie chce się ze mną kochać

Cytat:
Napisane przez BLLaCkBerry Pokaż wiadomość
ja na twoim miejscu postaralabym sie z nim na spokojnie szczerze porozmawiac, jesli to by nie podzialalo, to sama uzbroilabym sie w cierpliwosc i do niczego go nie zmuszala, czekala na tyle dlugo az sam bedzie chcial.. to wlasnie tak dziala, jesli sie faceta do czegos zmusza to mu sie odechciewa, trezba starac sie zachowywac bardziej obojetnie... ale to wydaje mi sie kwestia krotkiego stazu zwiazku,, czasem warto poczekac i poznac sie lepiej, niezaleznie od tego ile sie ma lat.. .
im byłam bardziej obojętna, tym bardziej mu to było na rękę...szkoda czasu na takie zabawy...nie jest to normalne zachowanie u faceta, dlatego się tym zaniepokoiłam...nie był moim pierwszym chłopakiem i wiem jak facet powinien reagować na kobietę- a jesli nie reaguje, to coś jest nie halo
Mało tego...ponieważ ja już coś do niego czułam, nie chcialam rozstać sie z nim na sms...we wtorek chciałam z nim porozmawiac przez tel i umowić sie na rozmowe, to nawet nie odebrał (tchórz) wolał napisać do mnie na gg i po raz kolejny uswiadomic ze nic do mnie nie czuje i ze się nie otworzy i zebym dała sobie spokój z próbami kontaktu z nim... i Bogu teraz dziękuję, że się nie umówił i nie kajałam się przed nim, bo dotarło do mnie, że nie był mnie wart i nie szanował mnie i moich uczuć.

Edytowane przez goraca30tka
Czas edycji: 2009-02-23 o 05:28
goraca30tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując