Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kody w Kanebo
Wątek: Kody w Kanebo
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-03, 15:06   #56
PaniKota
Raczkowanie
 
Avatar PaniKota
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 438
6NAA to listopad 2002

Cytat:
Napisane przez Lamees
Dzieki za info, Marilyn. Sprawdzilam, ze moj kod LF jest taki sam jak "Pani Koty", czyli 6NAA - cokolwiek by to mialo oznaczac. Kupiony 3 mies. temu w Skandynawii. Uzywam go sporadycznie, gdyz dla mnie najciemniejszy kolor okazal sie za blady - tzn. zbyt jasnieje na twarzy, bo w buteleczce jest ok.
Reszte opisalam na KWC - nie zachwycil mnie na tyle, by go uznac "KWC"...
Domyslam sie, ze nie jest przeterminowany, ale jesli ktos moglby rozszyfrowac ten kod "przy okazji", to mam nadzieje, ze tu napisze.
W sumie to zuzycie tej buteleczki moze mi zajac jeszcze rok...albo dluzej.
zła wiadomość - 6NAA wazny był do lipca EDIT: LISTOPADA 2005 (chyba, że się pomyliłam w obliczeniach)
oto mail od pani Anny z Polluxa:
"Uprzejmie informuję, że produkt, który Pani zakupiła wyprodukowany został w listopadzie 2002 roku.
Pozwolę sobie dodać, iż data ważności produktów marki Kanebo Int wynosi 36 miesięcy od daty produkcji a wszystkie Autoryzowane Perfumerie, w których zakupić można produkty marki Kanebo Int. posiadają kartę kodów, za pomocą której mogą określić tą datę."
Kupiłam w grudniu - idę szukać paragonu. Uch, jak ja nie cierpię się wykłócać w sklepach, a podejrzewam, że tak bezproblemowo mi podkładu nie wymienią.

Edytowane przez PaniKota
Czas edycji: 2006-01-03 o 15:34 Powód: lipiec a listopad to delikatna róznica
PaniKota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując