Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Efekty opalania w solarium
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-05-29, 21:29   #2
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Efekty opalania w solarium

To pytania do Basi, ale podpowiem ,że w przypadku cery zniszczonej nadmiernym opalaniem pomocne są oprócz domowej pielegnacji zabiegi kosmetyczne - świetnie na skórę wpływa masaż twarzy ,szyi ,dekoltu,są również zabieg które poprawiają kondycję i wygląd skóry (jesienią możesz pomyśleć o złuszczaniu naskórka - ja jestem zwolenniczką łagodnie złuszczających zabiegów,trudno jest dokładnie doradzić jaką pielęgnację powinnaś stosować bez obejrzenia Twojej skóry (nie opisałaś jaką masz cerę),na pewno powinnaś stosować kosmetyki o działaniu regenerującym i nie musisz kierować się opisami producentów - jeśli czujesz ,że Twoja cera potrzebuje regeneracji to sięgnij po kosmetyki przeznaczone po 35,40 roku życia.Skóra nie będzie już tak ładna jak wcześniej , nie wszystkie zmiany uda sie zlikwidować , ale trzeba powalczyć o ładny wygląd skóry.
Pytasz o "prysznic samoopalający" - tego typu urządzenia były prezentowane na targach kosmetycznych są różne typy tych urządzeń - airbrush -do ręcznego natrysku ,jest też kabina "samoopalająca" - czy urządzenia są już dostępne w jakś gabinetach w Polsce nie wiem (to dość drogi sprzęt i zbyt mało reklamowany), wiem ,że dystrybutorem kabiny jest firma Polfran (mam chyba namiary na tę firmę więc moge poszukać jeśli jesteś zainteresowana możesz do firmy napisać lub zadzwonić i poprosić o bliższe informacje i adres gabinetu w Twoim mieście)
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując