Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-26, 12:07   #1302
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
a przy okazji, już pytałam, ale bez reakcji
co myślicie o zabezpieczeniu bardzo suchej i wrażliwej skóry na nartach - śnieg zimno itp, bo do tej pory był fuid + puder, a teraz sama nie wiem co pakować, a wyjazd w piątek
Na nartach to ja tylko krem z filtrem używam...w tym roku Bioderma tonująca 50+ , ponieważ to narty nie nakładam już pudru sypkiego, nie mam takiej potrzeby, skóra i tak jest dobrze chroniona

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ella, dzisiaj pierwszy raz uzylam EG (z probek od Kobietki). Wysmarowalam sie formula Cover Me, kolor Rosie (nie ma go na stronie, bardzo jasny bez). Jest odrobine za jasny ale podklad baardzo mi sie podoba. Co jest dosc dziwne, zwazywszy ze nie lubie kremowych mineralow. W Joppa i Lumiere mialam tak: pierwsze wrazenie wow, potem delikatny glow i pozniej juz swiecenie. Nie pomagala wykonczeniowka, tak po prostu mam z kremowymi. Z EG - odpukac - jest inaczej. Delikatny glow pozostal, wygladaja bardzo naturalnie, nie widac podkladu. Ale nie swiece sie, a skora wyglada zdrowo. Chyba sie blizej przyjrze tym mineralkom, choc dopasowanie koloru bedzie trudne, maja ogromny wybor. W tej kwestii licze na Pastereczke, po prostu wezme cos ciut jasniejszego niz Ona. Ella, moge podzielic sie z Toba moimi probkami od Kobietki,
Cieszę się że EGM Ci pasuje mnie chyba właśnie urzekło to, że jest EGM daje naturalny efekt, lekki glow, ale nie mega świecenie i z upływem czasu sie to nie pogłebia , a od razu po nałożeniu nie ma efektu maski i płaskiej twarzy (tak mam przy Joppa )

Pisałam już o tym , że podobno jak podasz kolor z MACa jaki pasuje to dobierają swój
Moje zamówienie jest już wysłane, mam nadzieję, że w następnym tygodniu dostanę przesyłkę, więc będę pewna czy dołożyli mi "zciemniacze" do moich podkładów...to też byłoby dobre rozwiązanie, mam nadzieję, że się sprawdzi.
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora