Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-13, 09:36   #4299
jastinada
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 2 279
GG do jastinada
Dot.: Finał czy też never ending story:) Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 IV

Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
jasti ale masz super, że do Kraka jedziesz wiesz co ja bym oddała, zeby tam chociaż 2h spędzić ojjjj
na zakupy się wybierasz?
mama zabiera nas na obiad i jakieś zakupki przy okazji,właśnie powiedziałam mamie: ze lubimy z Nadią jeździć z dziadkami na zakupy


Cytat:
Napisane przez cocci Pokaż wiadomość
zaraz Ci wstawię zdj, jak to wyglądąło.
te pierwsze zdjęcia niezłe ale widzę starsze dzieci to wykapana mama a piżama nie wygląda źle zostawię moją popielatą ale zdjęcia piękne...hormony piszczą jak widzę takiego malego szkraba

Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość
Bo ja to taka chłopaczyca z natury jestem... w podstawówce więcej kumpli, jak koleżanek itp. drzewa, płoty, rowery... lalki w kąt, za to proca w łapie
No a na przełomie szkoły podstawowej i średniej leciał taki film "Dactari" czy coś... o Afryce i tam była taka małpa - szympans - Judy (wym. dżudi) i ktoś kiedyś palnął, że ja to tak jak ta małpa....bo jeszcze w międzyczasie z włosów za dupę zrobiłam się łysa (bunt ), porwane jeansy, stare adidasy... powyciągane bluzy... nadal latałam z chłopakami, zamiast z dziewczynami i tak juz zostało...
dżudi filmu nie pamiętam,ale ksywki zazdroszczę,mi to nigdy nikt nie mógł nic ciekawego wymyśleć,została Jastin,ale co to za ksywa... dziękuję za opowieść



Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
No i będzie córeczka, jestem wniebowzięta
gratulacje

Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
przeciez my jestesmy porzadne i damy urodzic tymi przed nami

masz rację,jesteśmy pełna kultura i się w kolejkę nie wpiepszamy


Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
raspi no właśnie dajcie innym urodzić ja coś czuję srebro dla siebiechyba, że któraś wyskoczy przed wtorkiem
no,żeby Ci tylko ktoś kawału nie wywyinął,już nam nie dużo zostało po 3 tyg do końca to ktoś może Ci gwizdnąć medal sprzed nosa
__________________


moje maleństwo
jastinada jest offline Zgłoś do moderatora