Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Komentarze: konkurs manicure Konad
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-14, 08:09   #306
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
A ja znowu jestem zadowolona że wygrała ta praca, to jedyna na którą głosowałam

I gratuluję autorce

Ago, czy teraz autorki mogą się ujawnić?

I może na przyszłe konkursy, żeby zabezpieczyć się przed głosowaniem po znajomości, tak jak to miało miejsce w przypadku tego konkursu, należy ustalić limit postów, od którego można głosować? Przykładowo osoby, które mają powyżej 100, 150 bądź 200 postów na wizażu? Żeby nie było tak, że się koleżanki koleżanek autorki rejestrują tylko po to, żeby oddać jeden głos - wydaje mi się, że to będzie uczciwe i w pewnym stopniu zapobiegnie nieuczciwej konkurencji
Po pierwsze, my jako redakcja widzimy kto oddał głos na dane prace. I zawsze mamy pełny monitoring klonów. Ogólnie to bardzo czyste głosowanie, bez klonów Brawo!
Natomiast faktycznie widać, bardzo duży ruch w głosowaniu był pod koniec konkursu.

Nie chcę robić dodatkowych zabezpieczeń - typu konieczna określona ilość postów, bo takie zabezpieczenia nie są nam potrzebne.

Cytat:
Napisane przez glizdziuszek Pokaż wiadomość
Moim zdaniem praca ktora wygrała wogóle na to nie zasługiwała....żenada i tyle ...
Powinna wygrac praca ktora zajeła III miejsce.
Żenadą jest dla mnie takie zachowanie. Nie podoba Ci się praca? Trudno, większości się podobała. Nie obrażaj innych i zachowaj to dla siebie.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora