Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trening 8 Minute Buns
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-11, 22:31   #58
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: 8 minute buns

Przejrzałam sobie te ćwiczenia i muszę powiedzieć, że dokładnie takie same robię na moim fitnssie ABT. To są bardzo dobre ćwiczenia, ale trzeba pamiętać by sie dobrze rozgrzać przed tymi ćwiczeniami. A wogóle to czy możecie podać linka do watku o błędach w tych ćwiczeniach, bo mnie jakoś ominął?

Ja będę sobie robić te ćwiczenia w dni, w które nie będę iść na siłownie lub na fitness. Generalnie chodzę 3 razy w tygodniu: w poniedziałki na latino i potem od razu na siłownię, w środy ABT i w weekend znowu na siłownię. A w inne dni będę ćwiczyć w domu. Chciałabym sobie wyrobić fajna figurkę fitnesski, mieć ładnie ukształtowane i umięśnione ciało. Nawet mi przestało zależeć na schudnięciu, bo taki był mój plan, by schudnąć 5 kg (z 57 na 52. Mam 162 wzrostu). Teraz ważę 55 kg, ale i tak już nawet mi nie zależy na samej wadze, ale na tym by mieć ładne mięśnie i kondycję jakiej nigdy nie miałam. Mam nadzieję, że mi sie uda.


A właśnie, czy wam też filmik z brzuchem chodzi w przyspieszonym tempie? Bo mi sie może zgrał jakoś dziwnie. Wszytsko idzie dwa razy szybciej, muzyka i głos tego faceta, który brzmi jak chomik. Jak przyspieszona płyta winylowa. Nie wiem czy to błąd u mnie czy ten filmik taki jest. Ja chyba skonam ze śmiechu a nie będę robić te ćwiczenia.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując