Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-24, 08:20   #4863
adia82
Zadomowienie
 
Avatar adia82
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 1 209
GG do adia82
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Cytat:
Napisane przez Superbejbe Pokaż wiadomość
ale tylko 6,30? chyba jakiś błąd im się wkradł ale co mnie to zapłaciłam razem z przesyłką 16,30zł i nie odpuszcze

chyba musze się w bibliotece zatrudnić albo księgarni bo za dużo książek kupuje i powoli miejsca brak
Nic mi nie mow-ile kasy na to idzie!!! Zapisalam sie ja wiec do biblioteki,wspominalam juz kiedys Wam.Tylko,ze nigdy nie moge zdazyc,poniewaz do 17 czynna,a i zbiory maja malo ciekawe....Z kolei nie potrafie przejsc obojetnie,gdy na polce w ksiegarni stoi najnowsza powiesc Alex Kavy na przyklad....Kurde,to mi przypomnialo,ze musze jak najszybciej zlozyc zamowienie na jakas ksiazke z swiata ksiazki,inaczej przesla mi jakas oferte miesiaca,co zazwyczaj interesujaca pozycja nie bywa....

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez marta1210 Pokaż wiadomość
Chce w czwartek, tylko w przychodzi jest taka głupia praktyka, że dzis nie moge sie zarejestrowac na czwartek, tylko dopiero w środe ......:/.....z dnia na dzień, głupota....Chyba sobie na czwartek wolne wezme, bo lekarz wiem, że przyjmuje od 13 do 15 a ja do 9:30 i tak mam jazdy eL-eczką, więc w pracy najwcześniej bym była o 10, nie opłaca mi się ..
u mnie jest jeszcze lepiej:"nie moge pani zarejestrowac na jakis tam dzien tygodnia,nie robimy tego z wyprzedzeniem,prosze dzwonic tego samego dnia od 8-mej" Oczywiscie linia jest wtedy caly czas zajeta i nie ma jak sie umowic,gdy siedzisz w pracy akurat....Pomine juz wizyte u ginekologa czy dermatologa-tam,gdy sie zarejestruje,to zazwyczaj mam wizyte po 1,5 miesiaca.
__________________
25-05-2014
Moje szczęście przyszło na świat
adia82 jest offline Zgłoś do moderatora