Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - najodważniejsza rzecz w seksie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-24, 12:46   #39
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: najodważniejsza rzecz w seksie

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
Nie rusza mnie to jak mnie ktoś nazywa, dla innych mogę być wyzwolona, ograniczona, głupia albo cokolwiek innego. Nie robi mi to.
Nie robiłam żadnej z rzeczy o których mówi autorka.. ale wkurza mnie to jakie durnoty niektórzy tu wypisują
przepraszam, ale sama agitujesz do narodu wizazowego o tolerancje, pokoj na swiecie, zrozumienie etc (i nie tylko w tym watku) a osadzasz osoby (piszac o ich wypowiedziach: 'durnoty') dla ktorych pewne zachowania sa chore/nie do wyobrazenia etc
tolerancja czegos wcale nie oznacza akceptacji i kazdy moze wyrazic swoje zdanie na forum -byle by było zgodne z regulaminem- chocby i nawet wydawalo sie innej osobie debilne/ograniczone.
co do rozmawiania o seksie, kurde rozmawiam o nim ze wszystkimi do ktorych mam zaufanie (łącznie z moja mamą) i jeszcze nie miałam orgazmu <-- troszkę dziwna ta teoria 'rozmawiaj a bedzie ci dany orgazm" :F tutaj chyba nie o to chodziło jakoś moja mama nigdy chyba nie trabiła o seksie z przyjaciółeczkami a doznaje orgazmu

a zrobie off: czemu na forum dot seksu, uzytkownicy nie umieja rozmawiac o nim normalnie? to nie jest ani nic zdroznego przeciez, ale tez z drugiej strony, nie porownalabym tego do wyjscia do sklepu po bulki. Polacy potrafia rozmawiac o seksie, ale jak widac w sposob moralizatorski, wulgarny, infantylny, przesmiewczy... nie dziwie się, że jest to w naszym kraju temat tabu.
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora