Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-24, 17:10   #3360
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Ja jeszcze czekam na fluid Lancome, mam nadzieję, że zaraz będzie. To mój pierwszy zakup na Truskawce, ale nie musi mnie przywitać urząd celny Ciekawa jak bedzie data produkcji, ale z tego co widzę może być dość odległa.

Dennyrose - jak tam puder EL, jesteś zadowolona?

A tak w ogóle to sa teraz na Tru promocje wielkanocne, ale to juz pewnie wiecie
http://us.strawberrynet.com/easterSpecial.aspx
Co do pudru to tylko tak na szybko się nim pomalowałam, widać ze coś tam przykrywa ale miałam na odwal nałozony podkład i na to jeszcze próbowałam potem jakąś emulsję brązujacą i potem jeszcze ten puder wiec ogólnie cięzko ocenić efekt.
Wiem na pewno ze musze sobie jakiś dobry pedzel do niego znaleźć, myślałam że Long Handled Kabuki z EDM będzie dobry ale jednak jest za miękki a tu trzeba nabrać tego pudru dość dużo. Flat Top tez pewnie będzie za miękki, moze ten do podkładu suię nada. A jak nie to mam jeszcze pędzle z Rossmanna.

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Tak, trzymanie kciuków pomogło
Zanim tu zajrzałam od razu wysmarowałam do tru "liścik miłosny" ze zdjęciami i Rozalka lotem błyskawicy mi odpisała, że jest im przykro, mogą mi gratis wysłać ponownie kremy lub zwrócić całą kasę
I wzięłaś kasę oczywiście?
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora