Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-26, 08:10   #5089
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

.
Cytat:
Napisane przez Maddie Pokaż wiadomość

Obiecuję więcej nie wcinać się w kolejkę


Człowiek na chwile sie odwróci a tu juz mu w kolejke sie wcinają



Cytat:
Napisane przez _Ya Pokaż wiadomość
Trzeba taki pisak... do drewienka przymocowujesz blaszkę wygiętą w taki dziobek - tylko taka grubsza blaszka, żeby się od razu nie spaliła. Do tego "dziobka" wkładasz naturalny wosk pszczeli, podgrzewasz i jazda Trzeba pamiętać, żeby odtłuścić jajko
Jest jeszcze metoda na szpilkę i kciuk, ale to znam tylko z opowiadań




Zabawa opisana powyżej


Słuchajcie, zasiałam rzeżuchę W całym domu czuć, mój stary już chodzi i marudzi, że śmierdzi, że kolejna trawa... Ignorant

Dziekujebede eksperymentowac z młodymi

Ja juz kwiatki chciałam sadzic na ogrodzieale problem jest bo przez zaspy nie moge sie do ziemi dokopac


Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
Miałam rację, to ten facet sprzed 7 lat. Dostałam 3 ponaglające wiadomości że bardzo chce wiedziec co u mnie. O co zakład, że z nim zerwała dziewczyna? Napisałam mu ze u mnie ok, mieszkam z narzeczonym, hoduje zolwie, planujemy sie budowac, i ze niesamowite ze pamieta moje nazwisko ^^
A on 'jak mógłbym zapomniec'



Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
Bezczelnie zapytałam czy dziewczyna go rzuciła, a on że nie, że od dłuższego czasu jest sam, i dawno się chciał odezwać ale się bał ^^ Więc zapytałam po co, a on że chciał przeprosić - a ja nawet holibka nie wiem za co ale powiedziałam że przyjęte

Ty kobieto bez sercaon tu z kwiatami wyskakuje a Ty mu tak


Cytat:
Napisane przez Ainsel Pokaż wiadomość
wróciłam, nadal syberia a szklanka taka,ze dziwię sie, że mam wszystkie konczyny jeszcze całe i zębów komplet wpadłam na szatański pomysł, ze będę udawac, ze JUŻ jest wiosna tak, chyba mi powoli odbija
Nie odbija a jesli juz to i mi teżPiekna wiosne mamy za oknem



Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Ya - rzeżucha wymiata, ile błędów ortograficznych można zrobić w jednym słowie

Ja błedów robiłam coniemiara,teraz juz troche mniej ale jednak.Aczkolwiek nie dogoniłam nigdy kolezanki,która w liceum w słowie CIOCIA zrobiła aż trzy błedy

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
.

Paulinka, ja mam nadzieję, że Ty śpisz teraz

spałam kochana a nawet zaspalam dzisiaj


Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Dzień dobry - mam nadzieję, że po raz ostatni w części II

A zle ci tu


Dzien dobry w ten złoneczny i upalny ranekTermometr za oknem wskazuje plusowa temperature co sprzyja kompielom słonecznym.Po odsbiezeniu tarasu mam zamiar wskoczyc w moje wypasione bikini,rozłozyc leaczek i sie opalacNastepnie napompuje basen rozmiaru metr na metr i bede udawac orkeKolejna atrakcja przewidziana na moj dzisiejszy dzień sa kapiele blotne z leczniczymi maseczkami na wszelkie partie ciałaPo tak dogłebnym i relaksujacym dniu przychodzi mi na mysl tylko jedna rzecz....s...x
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora