Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wymienię mnóstwo różności z wszystkich półek, bo nareszcie WRÓCIŁAM :)))
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-26, 11:07   #2
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Przekupka: 108 pkt / 100% pozyt.
Dot.: mnóstwo różności z wszystkich półek, bo nareszcie WRÓCIŁAM :)))

PERFUMY DO WYMIANY :

L'Air du desert marocain by Tauer Perfumes - mogę zrobić odlewkę do 15 ml

odlewka 15 ml Bois Oriental w atomizerze

Shiseido ZEN, mini 5 ml, kartonik

Madness Chopard ok. 45-47 ml z 50, kartonik

Theorema Fendi ok. 95 ml ze 100, kartonik

Nina Ricci, Les Belles, Delice d'epices, 30 ml z ubytkiem ok. 2-3 ml, kartonik

Organza Indecence odlewka 10 ml

Max Mara edp - 20 ml, nowe, ofoliowane, przyniosły Elfy Mikołaja, ale zapach nie dla mnie, więc chętnie wymienię na inny zapach

Serge Lutens Un Bois Vanille flakonik 50 ml, brakuje ok. 10 ml, nie mam kartonika

LL Lempickiej, 80 ml, zostało ok. 45-50, chyba nie mam kartonika

odlewka Premier Figuier Extreme - 20 ml

odlewka Parfum d'Empire Osmanthus Interdite ok. 8 ml w atomizerze

CSP Vanille Canelle ok. 35/50 ml, kartonik

Neonatura Cocon - 15 ml, ubytek kilka psików, niestety już miałam ten zapach i jakoś nam ciągle nie po drodze

Cedre SL - nowa flaszka testowana 3 razy, ubytek malutki, kartonik nadal w folii,

Jean-Charles Brosseau Violette-Menthe zostalo ok. 25 ml z 30, kartonik,
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14112

woda toaletowa Jacomo Paradox Green Woman - mini flakonik do torebki, 10 ml, ubytek ok. 1,5 ml
Głowa :mandarynka, bergamotka, czerwony pieprz, fiołek
Serce: skóra, goździk, róża, ylang-ylang, kwiat pomarańczy
Baza :ambra, sandał, cedr, wanilia, piżmo

Scent Intense wersja parfum roll-on, użyte 2 razy, jest też kartonik, welurowy pokrowiec, pojemność 15 ml

zestaw miniaturek Jean Paul Gaultier, Classique i Le Male, każda po 3,5 ml, zamknięte w plastikowej kopule, każda raz testowana,

Sublime Vanilia Lily Prune
- 30 ml z ubytkiem ok. 5 ml, tutaj można poczytać co nieco http://nowsmellthis.blogharbor.com/b...24/968860.html

woda toaletowa niemieckiego duetu Maurer+Wirtz - Free World 25 ml, brakuje 3-4 ml, zapach bardzo przypomina HC White Givenchy

Annick Goutal Les Nuits d'Hadrien
EDP kartonik, 30/50 ml

Voile d'Ambre YR - 50 ml z ubytkiem 5-8 ml

miniaturka Joy Patou - 5 ml,

Eaux de Caron Forte, 60/100 ml, bez kartonika

Angel Glittering Body Powder w solniczce, 75 g, użyty 4 razy, kartonik

Angel TM, CELESTIAL BODY CREAM krem do ciała, 200 ml, słoik z zakrętką, kartonik odrobinę sfatygowany, raz użyty w święta, ale mam zapas, więc wymienię na coś ciekawego



PAZNOKCIE:

Inglot dry&shine 9 ml, kartonik, użyty może ze 3 razy, ubytku nawet nie widać

oliwka do skórek i paznokci IBD o zapachu lawendy - 14 ml - użyta 2 razy,

Inglot Nail Whitener 04, lakier optycznie wybielający, ubytek ok. 2 ml z 16 ml



WŁOSY STYLIZACJA:

Matrix Vavoom pianka nadająca objętość 250 ml, użyta 5 razy, mocna

Sante - Farba roślinna do włosów brąz 100g, w kartoniku, nowa
SANTE Roślinne farby do włosów są mieszanką pszennych protein, alginatu, henny, Cassi, zmielonych łupin orzecha laskowego, korzenia ratanii, indyga, kawy, czerwonego buraka i korzenia rabarbaru. Rodzaj składników w mieszance i ich ilość są w każdej farbie różne.

pianka nadająca objętość Wella SP Supermousse 300 ml użyta 5 razy,

Paul Mitchell Smoothing Style Gloss Drops 100 ml, ubytek ok. 20% , buteleczka z pompką
http://www.paulmitchell.com/Products...lossDrops.aspx

pianka do włosów Biosilk Farouk Silk Mousse: pH 5,0 kremowa pianka ze skoncentrowanym jedwabiem . średnio usztywniająca, maksymalnie zwiększa objętość włosów . czyni włosy podatnymi na stylizację. bez alkoholu- nie wysusza włosów. pojemność 350 g, użyta 4 razy

NU:U Heights Root Lift Spray 150ml - By GHD UK ubytek ok. 1/6 ze 150 ml spray nadający objętość, lekko utrwala, strukturyzuje włosy cienkie i delikatne
http://www.ghd-uk.co.uk/lift_spray.php

Schwarzkopf got2b megalomiania big volume mousse, pianka nadająca objętość i utrwalająca fryzurę 250 ml, raz użyte 2 kulki wielkości mandarynki, niestety dla mnie za mocno utrwala

SCHWARZKOPF OSIS SPARKLER nabłyszczacz w sprayu, pojemność 250 ml, użyty kilka razy, ubytek niewielki


SZAMPONY

L'oreal Elseve szampon do włosów farbowanych, ten czerwony, użyty 3 razy

Sante - Szampon Henna Volume 200ml, raz użyty, zawiera miód, piwo i bezbarwne wyciągi z henny, dodaje sprężystości, objętości i blasku

Biosilk- szampon + odzywka wygładzające - 2x50 ml z 5 ml ubytkiem

Biosilk- szampon + odżywka silk therapy - nowe, 2x50 ml w kartoniku

szampon NU:U do włosów farbowanych, vibrance colour protection shampoo 250ml, użyty chyba 3 razy,

szampon L'oreal gloss color w odcieniu złocistej miedzi- 250 ml, ubytek ok. 1/4


ODŻYWKI

Sante, Care Balm, odżywka do włosów w piance, bez spłukiwania, ubytek ok. 15 % ze 150 ml, nie była od nowości napełniona do końca, zawiera proteiny pszeniczne i wyciąg z drzewa morniga

Fekkai Anti-Frizz Silkening Creme krem wygładzający bez spłukiwania, ubytek ok. 30% ze 100 ml

Gliss Kur odżywka 2-fazowa z jedwabiem, różowa, bez spłukiwania, zostało 60%

I Coloniali Millet seeds for hair - light infusion fluid for treated hair - odzywka z wyciągiem z nasion prosa , 125 ml, raz użyta, ubytek ok.5 ml

spray kontrolujący do tłustej skóry głowy Rene Furterer z serii CURBICIA - ubytek wynosi ok. 25% ze 100 ml, moje włosy znowu są bardziej suche, więc już mi się nie przyda, tutaj można o nim sporo poczytać
http://www.lumiere.pl/product_info.p...cf1e60fdd98185

Dermedic Hair - Capilarte - Aktywny Tonik przeciw wypadaniu włosów. Potrójny mechanizm przeciwdziałający utracie włosów. zostało ok. 60% ze 100 ml

odzywka do włosów australijskiej marki Jurlique - Sandalwood Conditioner - opakowanie 300 ml, ubytek w granicach 20%

Bumble and Bumble - Creme de Coco - 250 ml, ubytek ok.30 %
jeden z najpopularniejszych produktów marki BB, skład to odżywcza mieszanka wyciągu z orzecha kokosowego, wyciągu z malwy, masła z amazońskiej palmy murumuru oraz ekstraktu z pestek ostu mlecznego. Preparat ma działanie mocno nawilżające, nabłyszcza ale nie obciąża, włosy są miękkie i łatwe do ułożenia. na włosach trzyma się 2 minuty, po czym spłukuje, lista naturalnych składników jest bardzo długa, jak dorwę aparat mogę zrobić zdjęcie, za stroną firmową podaję w skrócie:
# Cocos Nucifera (Coconut) Oil: conditioning, sheen
# Cocos Nucifera (Coconut) Extract: moisturizing, shine
# Astrocaryium Murumuru (Palm Tree) Butter: moisturizing, shine
# Malva Sylvestris (Mallow) Extract: Moisture-rich, soothing
# Silybum Marianum (Milk Thistle) Extract: protects
# Ximenia Americana (Wild Olive) Seed Oil: softening

Toni & Guy - Rapid Response Leave in Conditioner - opakowanie 75 ml, użyta 2 razy, odżywka bez spłukiwania do włosów suchych, zniszczonych, bez życia

Fekkai, Hair Mask with Shea Butter opakowanie 40 g, zostało trochę ponad połowa

Cosmetici Dora Splendor odzywka w piance bez spłukiwania totalna odbudowa włosa kremowy mus do włosów osłabionych, matowych, zmęczonych, zestresowanych, po zabiegach chemicznych
można też stosować jako kompres nakładając większą ilość pianki na skórę głowy i włosy, po 10 minutach spłukać - opakowanie 250 ml, użyta kilka razy, ubytek oceniam z zapasem na -20%

maska relaksująca do włosów Wella SP 3.0 Enrich z pochodnymi kaszmiru - ubytek ok. 30 % z 200 ml,
Wzmacnia strukturę włosów, Nadaje włosom miękkość i aksamitną delikatność, Ułatwia rozczesywanie włosów oraz zapobiega mierzwieniu się włosów

Rene Furterer -z serii Curbicia maseczka do przetłuszczającej się skóry głowy ,75 ml, użyta raz, nie mam niestety czasu i cierpliwości, maseczka jest na rynku polskim chyba niedostępna, maseczkę nakłada się na skórę przed myciem włosów, potem sie ja spłukuje i myje włosy,



CIAŁO


Scholl krem odżywczo-nawilżający do stóp i paznokci, zostało ok. 60% z 75 ml,

LRP Podologics krem do stóp, 100 ml, zostało ok. 50%

Dr.Belter samtea body&balance perfect recovery body balm, produkt niemiecki, 250 ml, w kartoniku, raz przetestowany, dostępny tylko w salonach kosmetycznych, skład bogaty w naturalne składniki, ujędrniający i nawilżający do stosowania na wymagające partie ciała, jak biust, brzuch, uda itp.

Mineral Care masło do ciała o zapachu wanilii, 300 ml, nowe, zaplombowane

A-DERMA Exomega emollient cream - zostało 30% z 200 ml

I Coloniali aromatyczny balsam do ciała z serii Mirra&Mirra, 150 ml, kartonik, raz przetestowany,

Nivea, olejek pod prysznic, nowy, 200 ml

Lancome Flash Bronzer Self-Tanning Body Spray , 125 ml, kartonik, raz użyty na nogi, a drugi raz na całe ciało, bardzo fajny produkt nadający naturalnie wyglądającą opaleniznę z efektem glow,

żel do mycia ciała NUXE Reve de Miel, ubytek ok. 40 %,

Avene triXera zmiękczający żel do mycia dla skóry suchej i wrażliwej - opakowanie 400 ml - użyty 1 raz, niestety moja córka nie chce sie nim myć i musiałam powrócić do provegolu
Wskazania: Łagodne oczyszczanie twarzy i ciała niemowląt, dzieci i dorosłych przeznaczone do: skóry atopowej, skóry suchej lub bardzo suchej, skóry przesuszonej w wyniku stosowania leków. Do użytku codziennego.

Hipp oliwka pielęgnacyjna, nowa, 200 ml

Galenic Elancyl pianka nawilżająca i rewitalizująca do mycia ciała , ubytek 20 % z 200 ml, seria z wyciągiem z bluszczu

Etiaxil roll-on do skóry wrażliwej, użyty chyba 2 razy,

Galenic żel tonizujący pod prysznic, nowy , zafoliowany

NUXE SPA TONIFIC EXFOLIATION Żel - peeling do ciała. Dla wszystkich rodzajów skóry. 200 ml - ubytek w granicach 10%[COLOR="Silver"]

Edytowane przez Madlaine
Czas edycji: 2009-03-26 o 11:43
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując