Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-18, 16:37   #252
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: To już szczyt!!! allegro i naiwniacy... [PERFUMY]

Cytat:
Napisane przez mulier
No własnie, skąd wiecie, że to ta sama osoba??? Poza tym nie rozumiem dlaczego tak strasznie oburzacie się, jeżeli np ktoś kupi cos okazyjnie na allegro a potem sprzedaje drożej, lub np. kupi cos w zestawie a później rozdzielajac go sprzedaje w częściach i w sumie na tym coś tam zarobi. Przecież kupno na allegro ogólnie to ujmijmy "rzeczy" jest takim samym źródłem pochodzenia towaru jak kazde inne (a z pewnościa nie jest kradzieżą, przemytem itp.). Przeciez jezeli ktos kupi cos po duzo niższej cenie sporo ryzykuje, wiec jeżeli podjął się tego ryzyka to dlaczego nie może wynieśc z tego jakichs korzyści? Skoro uczciwie opisze aukcję, jest to towar oryginalny (rozmawiamy tu o perfumach) to dlaczego nie? Zarabia na tym w taki sam sposób jak wszyscy "super sprzedawcy", tylko, że w detalu. Skoro nie popieracie takiego zachowania to po prostu nie kupujcie, ale nie określajcie tego jako "anty okazję" bo brak ku temu podstaw!
Mulier, mnie nie chodziło o poparcie bądź moja dezprobatę. Wiadomo, i nieraz to pisałyśmy, że allegro to nie praca charytatywna i nie chodzi o to żeby ktoś dawał nam coś za darmo.
Tyle, że okazja to możliwość kupna danego zapachu taniej, po okazyjnej cenie np. Theorema 30 ml za 90 zł dla mnie byłaby okazją bo ja zapłaciłam na Ebay duuużo drożej
A zapach za 169 zł kupiony wcześniej za 115 zł...okazją nie jest.
Przynajmniej ja to tak odbieram.
Tłumaczyłam się tu, bo sama wpisałam tę aukcje do wątku Perełki z allegro.
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując