Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ciezki przypadek
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-08, 16:28   #12
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: ciezki przypadek

[quote=Dinulka;11799547]o... jedyne czego sobie nie mogę zarzucic, to to, ze chodzę na piechotę gdzie tylko mogę

SUPER! tego się nie odczuwa jak się chodz dzień w dzień, ale jak wsiadłam w samochód, to dopiero zobaczyłąm jaka to swietna forma ruchu i ile kalori spala, jak całkiem fajnie umięśnia.

Cytat:
ja wiem, że wagowo teraz jest ok wg wszystkich tych wskaźników itp, ale naprawdę jesli spojrzec na mnie, to nie jest wcale tak fajnie. Mam budowe "jablkowa", wiec tluszcz sie rozmieszcza przede wszystkim na brzuchu... i to mi najbardziej przeszkadza.
Daj sobie trochę czasu, najpierw bardzo wychudłaś, teraz organizm po prostu stara się zmagazynować ile się da- dlatego namawiam Cię na przede wszytkim porządki - stałe pory posiłków, konkretne posiłki we wmiare stałych porcjach- organizm jak się przyzwyczai (zaufa Ci) to prezestanie odkładać.

Cytat:
Szczerze mowiac czekam z utesknieniem na wakacje, nie na wiosne tylko, bo wtedy na pewno latwiej zrzucic kg - swieze owoce, warzywa, wyjscia na powietrze czy nawet to, ze w wakacje nie odczuwa sie tak glodu jak w zimie. W zimie nie wystarczaja owoce, bo organizm (przynajmniej moj) marzy o czyms cieplym, co wypelni brzuch i chyba to byl powod przytycia.
Probowalam zamiast miesa jesc kotlety sojowe, ale przyznam, ze to nie dla mnie.
Mozecie mi sprostowac jeszcze co na sniadanie? raz czytalam, ze weglowodany, innym razem, ze bialko, ale wolnoprzyswajalne...

Sa rózne metody, mozna tak, że zaczynasz od węglowodanó i z każdym posiłkiem dajesz ich mniej a wiecej białka.
Zajrzyj na NCJ- tam dziewczyny dobrze doradzą, skorygują Twoje jadłospisy.
Nie ma sensu zamieniać miśa na soję, jeśli nie chodzi o przejście na wegetarianizm. Bo niby po co?

No ale raczej się nie odchudzaj, skup się teraz na utrzymaniu wagi i nabraniu dobrych nawyków.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując