Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-10, 13:33   #3388
marina06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 145
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

azzis:

Nie martw się! Dobrze wykonany makijaż i twarz będzie brązowiutka, ja sama opalam ciało na solarium raz na miesiąc a twarz zakrywam w wyniku czego jest jasna ale stosuje brązery róznego rodzaju i jest super

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Cytat:
Napisane przez vanilia___ Pokaż wiadomość
Hej
Ja dziś zaczynam 2 opakowanie. I sprawa wygląda następująco: czoło i skronie idealne, takiego efektu oczekiwałam. Niestety, poliki masakra... Tzn. nie mam jakos duzo pryszczy (dokladnie 3 duze), tylko po prostu zaskorniki nadal nie poznikaly, mam sporo przebarwien i to wszystko daje efekt okropny:/ Wiem, ze to dopiero poczatek, ale po prostu martwie sie, ze Izotek sie z tym nie upora(odpukac!!), bo jednak z czola, skroni wszystko wyczyscil, a tu nie Jeszcze wczoraj mnie cos podkusilo, zeby wycisnac sobie jednego zaskornika i dzis efekt jest taki, ze mam mala rane, smaruje to Sudocremem. Nigdy wiecej!:/
Poza tym mam pytanie, czy smarujecie czyms te duze pryszcze? Jakies 'wspomaganie' dla retinoidow? Bo ja mam tylko nawilzajacy krem, ale ze 2 razy posmarowalam Tormentiolem w nadziei, ze szybciej to zniknie.
Aha, jezeli chodzi o filtry to stosuje od tygodnia emulsję 60 na twarz i jestem bardzo zadowolona- nawilza i szybko sie wchlania.
A co za emulsje używasz? Ja nadal szukam a lato coraz bliżej!
marina06 jest offline Zgłoś do moderatora