Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - TŻ zawiedziony,zły i smutny...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-15, 22:26   #1
bibiana666
Raczkowanie
 
Avatar bibiana666
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Wiadomości: 325

TŻ zawiedziony,zły i smutny...


Witajcie. Jestem niedoświadczona w tych sprawach i to mój pierwszy wątek na tym podforum,więc proszę o wyrozumiałość.Otóż, mam 2 problemy.Na wstępie dodam,że jesteśmy osobami całkowicie początkującymi,jeśli chodzi o seks. Ja mam 18,a mój TŻ 20 lat. Od paru miesięcy jesteśmy razem i zaczęliśmy wstępne pieszczoty,jednak na decydujący krok nie jestem jeszcze gotowa. Więc TZ ma ciągłą ochotę.Jak tylko przychodze do niego, to po pewnym czasie jego rączki zaczynaja wędrować.... nawet filmu razem obejrzeć nie możemy, bo kończy się to 2godzinnymi przyjemnościami. Potem M ma do siebie żal, obwinia się,ze nie umie się przy mnie opanować i mnie przeprasza,choć ja wielokrotnie mu powtarzam,że nie ma za co.... Zarzuca sobie,że jest zbyt zboczony i potem cały dzień łazi i w kółko gada jaki to on jest zły...a dla mnie to normalne,po prostu ma swoje potrzeby,jednak nie umiem mu przetłumaczyć,,,,

Druga sprawa.TŻ 'wytryska' podczas moich manewrów ręcznych,a mi zarzuca,ze nie jestem wystarczająco podniecona i pewnie nie czuje tego samego co on. Fakt, mi jego pieszczoty nie sprawiają aż takiej przyjemnośći,ale nie mówię,że jest mi źle.Jest ok, aczkolwiek mogłoby być lepiej.Jednak zawsze mu powtarzam,że było miło,nigdy nie narzekałam.A kiedy on już 'dojdzie', to potem na chama chce mi zrobić taką samą przyjemność,stresuje się,ma ciągle otwarte oczy i patrzy na moją reakcję Tak sie stara,że aż sprawia mi ból. Kończy się jego wielkim rozczarowaniem,żalem,wiel kim smutkiem,że nie potrafi mnie wystarczająco zadowolić...
Chce go jakoś weprzeć,żeby poczuł się przy mnie swobodnie i czerpał z tego przejemnosci,jednak nie wiem jak się w takich sytuacjach zachować. Nie chce udawać,ale też nie chce,by czuł się przez to gorszy.
Poradzicie coś?
__________________
bibiana666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując