Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - TŻ zawiedziony,zły i smutny...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-17, 11:02   #13
buulina
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 337
Dot.: TŻ zawiedziony,zły i smutny...

Cytat:
Napisane przez bibiana666 Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam
Ja już nie wiem,jak mu to tłumaczyć.Rozmawiałam z nim na ten temat i w pewnym momecie zrobiło mi się go cholernie przykro.On ma do siebie żal,że ja jestem początkująca,a doprowadzam go do takiego stanu,do jakieg on sam mnie nie potrafi.
To nie ma znaczenia, ze oboje jesteście początkujący bo Ty jesteś kobieta inaczej reagujesz i nie wiem dlaczego nie potrafi zrozumieć tak oczywistej roznicy
Cytat:
Podczas pieszczot pokazuje mu,w którym momencie jego dotyk mi się podoba,próbuje nawet delikatnie 'zamruczeć', jako oznaka mojej przyjemność A TZ zarzuca mi,że pewnie udaje.
Jego tekst ostatnio powalił mnie na kolana : nie jest Ci w tej chwili dobrze,bo nie jesteś wystarczająco mokra,tylko suchutka ! No ludzie...
Juz sobie nawet nie wyobrażam, jak on się bd zachowywał przy naszym pierwszym razie. Ciągle powtarza : nie chce Ci sprawiać bólu, Ciebie to bd boleć...Łezka Ci poleci Dziewczyny,ja wiem,że on się przejumuje,ale jestem aż w szoku,że to aż tak przeżywa.
Nie jesteśmy ze sobą długo,poznajemy dopiero swoje ciała,a irytujące jest,że on ciągle ma otwarte oczy i wpatruje się we mnie i czeka na reakcje.....
no tak jak jest lepiej to pewnie udaje
niech on juz najlepiej nic nie mówi
nie wiem jak temu chłopu przemówisz do rozumu jak zadne tłumaczenie nie pomaga. A jak tak sie strasznie boi, że Ci sprawi ból to po co w ogole zaczyna przejmowanie się swoja drogą no, ale bez przesady..

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
to zgaście światło - nie będzie wpatrywania
no jest to na pewno jakies rozwizanie ale czy takie skuteczne..

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość


znalam juz takich. gdyby chociaz jęczenie przekładało się na czyny - czyli zastosowanie się do moich wskazówek, stosowanie innowacji... COKOLWIEK! (bo w tym stanie doceniłabym już każdy gest ). a jęczenie sobie, a rutyna sobie. każde zbliżenie wyglądało tak samo. (podkreślam - KAŻDE). buzi, buzi, w usta, szyjke, dekolt, już jest na dole. a ja mam się zwijać z rozkoszy
na nic były moje tłumaczenia, rady, lekcje pokazowe ()
ciekawe skad sie przyjął taki schemat
__________________
similia similibus curantur.
"Racjonalizacje, to kłamstwa, które mówimy, by samemu poczuć się lepiej."
buulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując