Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jak ubrać się na koncert?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-06, 19:18   #18
Titane
Rozeznanie
 
Avatar Titane
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 703
Dot.: jak ubrać się na koncert?

Cytat:
Napisane przez Lady Hellsing Pokaż wiadomość
taki malutki offtopik :P
bywając na koncertach odnoszę wrażenie że jakieś 85% dziewczyn przychodzi po to żeby zwracać na siebie uwagę strojem, a nie po to żeby słuchać muzyki
No co, w końcu tłum fajnych samców też sie pojawi, to co sie dziwisz


Cytat:
Napisane przez rinoa_woman Pokaż wiadomość
tak jak pisałam będzie to mój pierwszy w życiu koncert i dlatego się tak wszystkim ekscytuje, być może niepotrzebnie...
pytam się co ubrać, właśnie dlatego żeby nie wyglądać dziwacznie, żeby odpowiednio dopasować się do tłumu, wiem też że nie strój jest najwazniejszy ale po prostu chcę dobrze wyglądać. na pewno nie założę kiecki bo to w ogóle nie pasuje, prawdopodobnie założę czarne jeansy, top z logo zespołu i ewentualnie arafate no i trampki lub glany ale chyba bardziej trampki bo mój przyjaciel z którym ide zapowiedział że chce się wepchać przed barierki a on jest facetem o dość dużej posturze to na pewno nikt mnie przy nim nie podepcze
Ja jednak tez trampki odradzam, szczególnie pod sceną. Ja też mam bykowatych kolegów, z którymi bywałam na koncertach i uwierz, pod sceną czasami był taki ścisk i szal, że ludzie kompletnie nie zwracali uwagi na to, że ktoś jest wielki, wytatuowany i wygląda groźnie, zwłaszcza że pełno będzie takich Poza tym celowo nikt Cie przecież deptał nie będzie, na to się nie ma wpływu, a Twoi koledzy nie będą przecież lać co drugiej osoby, trzeba się psychicznie nastawić
Titane jest offline Zgłoś do moderatora