Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-07, 07:46   #1343
izaiza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Send a message via Skype™ to izaiza
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Cytat:
Napisane przez Bemaz Pokaż wiadomość
izaiza ja jak pierwszy raz się posmarowałam Xen-Tanem to też mi najpierw pachniał a póżniej lekko śmierdział,nie tak jak inne samoopalacze ale bardzo delikatnie.Jednak to się zdarzyło tylko przy pierwszym użyciu póżniej juz tylko pachniał.Właśnie jak przeczytałam twoja wypowiedz to mi się przypomniało,bo pierwszy raz używałam Xen-Tan jakieś 2 lata temu..więc może u ciebie też tak będzie..

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------


Posmarowalam drugi raz nogi i smierdzi tak samo. Mocno, jak KAZDY INNY SAMOOPALACZ. Bo niby dlaczego za drugim razem nie miałby tak pachniec? Sklad kosmetyku sie przeciez nie zmienil.
Odcien jednak w swietle dziennym jest zoltawy.
Reasumujac: taki sam efekt mozna otrzymac samoopalaczem za 10, 20 i 30 zl

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
wiesz jak dla mnie to kolor jest wazniejszy niz jakis tam smrodek....

No tak. A dla wielu wlasnie ten smrodek jest nie do zniesienia i z jego powodu wiele osob rezygnuje z samoopalacza.

A poza tym wspomnialam o tym zapaszku, poniewaz producent zapewnia, ze ten samoopalacz go nie posiada. Ze wyroznia go wlasnie to, ze daje efekt naturalnej opalenizny i nie ma charakterystycznego dla samoopalacza zapachu. A ma. Jak kazdy inny samoopalacz.
izaiza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując