Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze Kochane Pierwiosnki 2008 cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-14, 21:56   #2278
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Nasze Kochane Pierwiosnki 2008 cz.II

bubulek, kati: temat planu dnia, rzucilam ja.
dzieki dziewczyny za opisy.

bubulek: ale masz spiocha! zazdroszcze, hehe. nie widze powodu by budzic, skoro mu tak pasuje.

ray: nie chce sie licytowac kto ma gorzej, ale oprocz wczesnych pobudek i malej ilosci snu w ciagu dnia, moja corka nie przesypia jeszcze nocek, wiec tez jestem codziennie padnieta.

gosiaczek: ja wiem, ze sa inne mleka, tylko, ze ja dostalam recepte na bebilon pepti ze wzgledu na alergie. teraz modle sie aby przyczyna byl wlasnie cebion, to mialabym temat z glowy.

marcelina, susola: podziwiam was, ze gotujecie dwa dania!!! kiedy macie czas na to??? i ochote, zreszta tez....

fredziunia: zdrowiejcie!!!!

susola, kasia_sloneczko: dzieki za rady odnosnie podawania pepti. musze probowac dalej.

sorry, dziewczyny, wiecej nie moge na razie pisac, bo chichram sie strasznie teraz i nie moge sie skupic - rozsmieszyla mnie ray nazywajac bubulka bublem. wiem, ze to na pewno nieswiadomie, ale wyszlo niezle!

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

juz zdazylyscie kilka postow w miedzyczasie napisac (przez ten smiech tak dlugo meczylam jednego posta).

gosiaczek, nie wiem, moja lubi sama sobie czyscic. pozwala mi tez sobie poczyscic, ale niezbyt dlugo, zaraz mi zabiera i sma jezdzi po zebach, hehe. to bardziej dla niej zabawa - czasem lata po domu ze szczoteczka i co jakis czas uzywa jej. pasty na razie nie daje, bo mam obawy, ale chyba powinnam...

co do sokow, to moja tez pija, ale nie za czesto. czesciej kompoty robione przez moja mame. ale czesto daje jej wode, rzadziej herbatke.

jesli chodzi o apetyt, to choc moja jest chudzina, to jest z niej lakomczuch i wszytsko chce jesc. jednak tez zauwazylam, ze ostatnio to woli w ruchu jesc, bo zbyt dlugie siedzenie w krzeselku ja meczy. jednak ona nigdy nie byla zabawiana przy jedzeniu, po prostu sama otwierala buzke. robi to do dzis, ale bywa, ze akuart ma cos wazniejszego i w polowie posilku odmawia wspolpracy. wtedy ja wypuszczam i dojada reszte dochodzac, hehe. no bo przeciez nie bede na sile jej trzymac w krzeselku...

aha, gosiaczek, wyluzuj, ja tez czasem mysle, ze za bardzo rozpieszczam dziecko, ale jak pisaly dziewczyny, one sie dopiero ucza, nie mozna powiedziec, ze dziecko w tym wieku jest rozpieszczone, ono wymaga od nas ciagle duzo czulosci i tyle. fakt, ze potrafia juz stroic fochy, ale przeciez nie mozna byc jakas bezwzgledna istota, mozna odpuscic czasem i przymknac oko.

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

aaaa i jeszcze mialam napisac, ze w auchan pampers jumbo pack kosztuje aktualnie w promocji 42,90 pln.
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując