Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ile kosztuje aborcja?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-15, 21:42   #148
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: ile kosztuje aborcja?

jezó widze że się bijecie w sprawie aborcji więc dorzuce swoje 5 gr

1) ABORCJA POWINNA BYĆ LEGALNA - sama nie usunęłabym dziecka ale co mnie interesuje jakaś jadwiga kowalska z koziej wólki i jej ciąża. jej sumienie jej dziecko to ona padnie potem z powodu wyrzutów sumienia. albo i nie padnie
2) ABORCJA I TAK JEST PRZEPROWADZANA WRĘCZ OTWARCIE - a 200 kobiet rocznie umiera w wyniku źle przeprowadzonej aborcji tudzież wykrwawiają się biorąc pigułki wczenoposornne
3) TAKIE STRONY JAK WOMENONWAVES.COM NIE SĄ BEZPIECZNE - więc powinno się mówić o tym otwarcie. skoro strona jest powszechnie znana czemu nie uświadamia się ludzi jak bardzo niekompetentnie jest zrobiona? "proś w aptece o recepte na cośtam powiedz że dla babci kłam do skutku może dostaniesz jak nie zamów u nas" - proszę was.
4) NIE OBCHODZĄ MNIE CUDZE POWODY USUWANIA CIĄŻY ZNOSZE TO ALE NIE JESTEM ZA. - czy to gwałt czy to inne powody - naprawde mnie nie obchodzą. usuń. twój wybór. twój ciężar.
5) POWTARZAM 2 RAZ; I TAK SIĘ JĄ ROBI PRAKTYCZNIE OTWARCIE A W INNYCH KRAJACH JEST LEGALNA - nie rozpada się z tego powodu jakaś struktura społeczna. to że niektórzy zatracają jakieś wartości - ich sprawa. ich.
nie planuje zbawiać świata i tłumaczyć dorosłym ludzią czym jest aborcja. każdy kto się na nią decyduje napewno wie co to jest i czym to grozi.

to tyle.

rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując