Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jesienne Mamy 2009
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-20, 10:23   #599
tancerkaGd
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 713
Dot.: Jesienne Mamy 2009

hej Wam

ja mam dzisiaj koszmarny dzień.....tzn. koszmarnie się czuję zaraz Wam wszystko opowiem...
rano wychodząc z domu znowu zabolała mnie głowa - tak jak przy braniu witamin , które odstawiłam (od odstawienia już nie miałam takich dolegliwości)
to jest taki chwilowy ból z tyłu głowy .. pulsacyjny - jakby ktoś mnie walnął patelnią..po kilku sekundach przechodzi.
ale jak wyszłam na powietrze było już dobrze i szłam sobie spokojnym krokiem na przystanek autobusowy. Gdy już tam byłam jedna pani zapytała się mnie czy jechał już autobus - powiedziałam, że jeszcze nie i stanęła sobie kilka metrów ode mnie.
Po chwili zrobiło mi się duszno..przystanęłam obok murowanego murku i z niecierpliwością czekałam na klimatyzowany autobus, który miał być za 2 min ...
ale po chwili zaczęłam mieć takie białe mroczki przed oczami...coraz bardziej .. ugięły mi się pode mną kolana i nagle całkiem straciłam wzrok ! :/
widziałam tylko jasną plamę przed sobą - żadnych zarysów postaci - nic
miałam tylko świadomość i trzymając się murku podeszłam do tamtej pani i powiedziałam, że słabo mi i nie widzę na oczy.. spytała się mnie jakim jadę autobusem - w tej chwili przyjechał i pomogła mi do niego wsiąść....dopiero jak usiadłam powoli odzyskiwałam widzenie - to było straszne
ta pani usiadła koło mnie i powiedziała, że jak znowu się źle poczuję to mam jej powiedzieć.
Zadzwoniłam po tatę mojej podopiecznej aby po mnie przyszedł na przystanek bo sama boję się iść....
wysiadając z autobusu taka byłam tym wszystkim zestresowana, że aż z tej niemocy się popłakałam
Razem doszliśmy na miejsce - trochę się lepiej poczułam i myślałam, że normalnie zostanę z mała...ale powiedział mi, że spokojnie mogę wracać taxi do domu. Zmierzył mi jeszcze ciśnienie i wyszło 125/80 i 104 puls - tylko , że wtedy to już się lepiej czułam....
gdy wróciłam do domu jeszcze raz zmierzyłam ciśnienie i było niższe - 84/64 i puls 95
teraz już boję się zostawać sama w domu cały czas lekko boli mnie głowa
nie mam pojęcia dlaczego dzisiaj tak się czuję....myślicie , że to przez ciążę? Wcześniej nigdy mi się coś takiego nie przytrafiło....

nie wiem co mam robić
tancerkaGd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując