Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-21, 11:20   #2656
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Pokusze Was mam do sprzedania:Estee Laudra Advanced night Repair 7 ml+paski do zebow wybielajace 3 szt za 39zl....Baze Nutri Aqua complex AA prestige(super!!!!! do łączenia z fluidem!!!)30 ml+dior nude saszetka(podklad mineralny)za 42 zł..i połowe tubki Thiospot(na plamy) intensive krem za 25zl...Pityval krem rewelacyjny z La roche posay 40 ml za 35zł..+ szaszetka Effaclar K!!!! no zapraszam do licytacji hi hi

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez tinerfenia Pokaż wiadomość
Hej Maluchna,

Pare razy farbowałam włosy sama, te farby , które nakładasz sama, także szybko sie zmywają, najlepiej używac specjalnych płukanek dla zachowania koloru. Mnie najlepiej pasowały farby z Garniera jakos lepiej chwytały pomimo, ze sa tańsze od Loreala. Co do koloru to ci nic nie doradze bo sama farbowałam dośc dawno a gama kolorów cały czas sie zmienia , zasadniczo jest tak, ze nigdy nie wychodzi idealny kolor jaki pokazuja na opakowaniu, tylko conajmniej o 2 tony ciemniejszy, tak było u mnie ale ja osobiscie sama farbowałam włosy moze ze 4 razy na brąz lub rude, tak dla ciekawosci, raczej w bląd jest mi lepiej

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Tak Michellko, byłam u lekarza, brałam leki dlatego jest lepiej ale tak na prawdę to nie wiedzieli co mi jest, mysle, ze to osłabienie organizmu, chce jeszcze zrobic badania watroby bo jak cos na noc sobie zjem to tak mnie zaczyna jakos troszke pobolewac

Dziewczynki, mam pytanie czy któras miała podkład korygującu VICHY DERMABLEND chodzi mi o kolor NUDE, pytam bo jakos przy słoncu widac moje plamy bardziej i chciałam cos bardziej kryjac ego ale nie wiem jak ten podkład wyglada na twarzy czy nie zrobi efektu maski ?
Tini ja mam Nude Vichy jak chcesz daj adres na pw to wyśle Ci probaska

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

A to opisy kosmetyków ktore mam do sprzedania::Estee Laudra Advanced night Repair Mimo sugerującej inne zastosowanie nazwy, kosmetyk należy nakładać na skórę zarówno rano jak i wieczorem. Advanced Night Repair w ciągu dnia neutralizuje wolne rodniki, odżywia i intensywnie nawilża skórę. W nocy intensyfikuje regeneracyjne procesy skóry. Sprawia, że skóra wygląda świeżo i witalnie.........Baza jest rewelka wiec opisu nie wstawiam..łączy sie ja z makeupem co daje efekt photoshopu..Pityval La roche posay:
Pityval jest przeznaczony do zwalczania zespołu objawów występujących na skórze ze skłonnością do przetłuszczania się i łuszczenia. Pityval w swoim składzie zawiera opatentowane połączenie Piroctone Olamine i Glucasilu, aktywnie przeciwdziałające czynnikom odpowiedzialnym za te zjawiska. Ponadto, w jego skład wchodzą lipoaminokwasy i woda termalna z La Roche - Posay, które działają kojąco i przywracają skórze uczucie komfortu. W ciągu kilku dni Pityval likwiduje podrażnienia i zaczerwienienia oraz zmniejsza łuszczenie naskórka...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora