Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-27, 13:35   #74
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jestem nastolatką, jestem w ciąży, a on mnie zostawił...

Cytat:
Napisane przez stanczyk Pokaż wiadomość
Przy okazji także do


Zagubiona - może gdybyś po lekturze wielu wątków tutaj odpowiednio się zreflektowała i miała inny system wartości, to doszłabys do innych wniosków. A mianowicie takich, że warto zachować wstrzemięźliwość seksualną do słubu, bo tak to:
1. rzadko która kobieta wychodzi za tego którego bardzo kochała w młodości, który był jej życiem, zktóremu oddawała się cała
2. nie może już całej siebie ofiarować mężowi, bo po drodze rozdawała się po kawałku innym: swoją miłość, czułość, swoje ciało
3. Ile to problemów mają kobiety/ dziewczyny z tego powodu: dramaty bo oddały się całkowicie a mimo to się rozstali, facet wykorzystał i porzucił, wpadki, skrobanki itd.

Ale czy Ty to zrozumiesz? Sądząc po poprzednim poście nie. To przykre .
Przykre jest to, co ty piszesz.
Nie jestem rzeczą zeby sie ofiarowywać mężowi. Męzowi ofiaruję swoją miłość, wierność, zaufanie.
Kawałek błony między nogami nie jest potrzebny ani mnie, ani jemu.
Mężczyzna, który postrzega mnie tylko przez pryzmat mojej czystości i dziewictwa nie jest godzien mojej uwagi. Tak jak dla mnie nie jest najważniejsze, czy już małego umoczył czy nie
Liczy się uczucie, wnętrze, to, co nas łączy.
Normalna kobieta nie ma żadnych problemów z tego powodu. Normalny mężczyzna też nie. Ale zawsze znajdą sie tobie podobni, którzy sprowadzą kobietę do roli prezentu, który facet sobie może odpakować w noc poślubną. Żałosne.
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując