Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Baaardzo wstydliwy problem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-30, 14:05   #71
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Dziewczyny.. ja mam pytanie - czy ten kalkulator jest na pewno godzien zaufania? Po odstawieniu tabletek anty spadł mi trochę biust w obwodzie i moje wymiary to 64 pod biustem i 74 w biuście. Wpisuję w ten kalkulator i wychodzi mi polskie 60A. Ok, jestem prawie że płaska, więc niby się zgadza. Ale dlaczego jak wpisuję 75cm / 85cm (czyli taka sama różnica w obwodzie jak u mnie), to wychodzi rozmiar polski 65D? Chyba trochę jest coś nie tak z tymi miseczkami, taka sama różnica, a u mnie niby miseczka A, a tam D..
Bo tu nie chodzi o różnicę między obwodem pod a w biuście. Tylko o wielkość piersi.
Ogólnie zapraszam na wątek stanikowy (w moim podpisie).
Co do piersi, to spróbuj się zmierzyć też w pochyleniu (do kąta prostego). No i ogólnie wychodzi ci 60B brytyjskie.
Poza tym miski te różnią się głębokością... Chyba przyznasz, że ktoś kto ma 85 w biuście potrzebuje jednak większej miski, niż osoba mająca 78...


---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez feline2 Pokaż wiadomość
Nie traktuj tego jak wyrocznię- najlepiej wybierz się do sklepu z bra-fitterkami i mierz najrózniejsze rozmiary.



120 zł to jeszcze mało na dobry stanik np. w moim rozmiarze (niestety ). No ale inwestujesz w swoje zdrowie
Już prawie ruszył Effuniak i tam staniki można kupić za 100 zł.
http://ewamichalak.blogspot.com/
Kolejna dostawa w poniedziałek!

Polecam też Curvy Kate, ślicznie zbiera piersi do misek. Poniżej 100zł.
http://www.dopasowana.pl/firm-pol-12...urvy-Kate.html

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Ja też jak koleżanka polecam eveline serum ujędrniające do biustu, takie różowe. Ja w rossmanie płaciłam niecałe 13 zł. W ogóle kosmetyki z eveline są dobre i tanie

Do tego zastosuj dobry stanik (to moze byc wydatek 120 zł ale raz sobie pozwolic możesz bo dla biustu to zbawienne) i ćwiczenia np damskie pompki, czy połóż sie na podłodze i do góry podnoś łae 0,5kg ciezarki. Nie masz cieżarków to butelka 0,5l napełniona wodą tez sie nada. Bo te mięśnie tak ajby pod pachami trzymają biust. Efekty widać, ale nie od razu. Ja po miesiącu zauważyłam poprawę.
I jeszcze składamy ręce jak do modlitwy i mocno naciskamy.

Ja jakoś nie wierzę w żadne sera, moim zdaniem wystarczy dobrze nawilżający krem i masaż piersi. I ten stanik dobrze dobrany to już w ogóle podstawa podstawy.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."

Edytowane przez Antii89
Czas edycji: 2009-05-30 o 14:03
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując