Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Baaardzo wstydliwy problem
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-30, 15:33   #80
feline2
Zadomowienie
 
Avatar feline2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 140
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Już prawie ruszył Effuniak i tam staniki można kupić za 100 zł.
http://ewamichalak.blogspot.com/
Kolejna dostawa w poniedziałek!

Polecam też Curvy Kate, ślicznie zbiera piersi do misek. Poniżej 100zł.
http://www.dopasowana.pl/firm-pol-12...urvy-Kate.html
No własnie czekałam na te Effuniaki. A Curvy Kate jeszczcze nie próbowałam, ale trochę boję się kupować w necie, bo ja jednak jestem wybredna i wszystko musi leżeć idealnie, dlatego wole mierzyć wszystko.

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
Na pewno nie wywalę 100 zł. czy więcej pieniędzy na biustonosz bo po prostu nie mam tyle kasy. A tyle bym musiała dać by mieć w tych niestandardowych rozmiarach. Zresztą odkąd używam serum spokojnie się mieszczę w 70 A

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
Czyli wg Ciebie rozmiar 06 FF jest normalnym rozmiarem, który można sobie w każdym sklepie kupić? bo dla mnie nie. A poza tym wybacz ale nie mam takowych sklepów w miejscu mojego zamieszkania i na pewno nie będę za biustonoszem jeździć np.po Krakowie i szukać promocji Po prostu trzeba mieć gdzie co kupować i za co kupować....nie każdy ma tyle szczęścia do kasy co Ty....
Przykro się czyta takie wypowiedzi... Wiesz co? Ja nie mam kupy kasy... Ale raz kupiłam dobry stanik i od tej pory nie chcę żadnego innego. Wolę nie kupić żadnego niz kupić jakieś g*** za przeproszeniem, które będzie mnie uwierać i krzywdzić... Wolę sobie odmowić czegoś kilka razy i mieć dobrze dobrany stanik i czuć się komfortowo, niż upierać się, żę mnie na to nie stać...
Ale to tylko moje zdanie- dziewczyny z "nienoralnym" rozmiarem.


Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Wiem, że nei da się go kupić w każdym sklepie. A dlaczego? Bo w każdym sklepie panie wciskają klienktom to co mają i przekonują je, że mają za duży/za mały biust. Nie zamawiają tych rozmiarów i koło się zamyka.
Jestem szczupła, jak i wiele kobiet w tym kraju i 70tki są za luźne i nie czuję się odosobniona. Poza tym kobiety mające duży biust i będące szczupłe, to mają sobie zmniejszać obwody, bo baba z bieliźniaka i tak je wcisnie w jakieś 80D. Byleby miska pasowała.

Dobry rozmiar nosi jakieś 5% kobiet. Co widać na ulicach, buły widoczne spod koszulek, obwód na łopatkach albo biust w okolicy pępka. Głównie dlatego, że są nieświadome i zachęcam do szerzenia tej wiedzy stanikowej.
Powstaje coraz więcej sklepó, które się dostosowuje do klientek, nie mają 20 rozmiarów, ale znaaaacznie więcej. POlskie firmy zaczynają szyć rozmiary takie jakie powinny.
A stanik zawsze można kupić w necie, ze zwrotami nie ma żadnego problemu.
Co do mojej sytuacji finansowej. Nigdy mnie nie było stać na drogi stanik, zawsze kupowałam HMowy (wg mnie 100zł wtedy, to była jakaś niepotrzebna burżuazja i wolałam sobie za to bluzkę czy spodnie kupić) za jaieś 40zł, ale jakość? Nie oszukujmy się, jakoś nie jest najlepsza. I sobie pomyślałam, że wolę mieć 1 porządny zamiast 3 powyciąganych, co mi robią masakrę z biustu.

Jest jeszcze allegro, mamy giełdę lobbową, zawsze możan znależć coś tanszego poniżej nawet tych 50zł.

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Tak pocztałam o tym serum w innym źródle i więcej pozytywnych komentarzy, może faktycznie masz rację i warto wypróbować. W sumie cena taka, że jakby nie podziałało, to i tak wielkiego żalu nie będzie.

Już wiem... Są 2 sera! Jedno niebieskie, 2. różowe. Ty polecałaś różowe, a ja się naczytałam o niebieskim. Cała ja...
No i na allegro można tez kupić taniej.
A serom nie ufam... Bo na chłopski rozum to co takie serum może? Nawilżyć... A nazwanie do "ujędrniającym" to tylko chwyt marketingowy... Nie oszukujmy się- cudów to nie zdziała...
__________________
SB: 64-58-57-56-55-54-53-52-51-50
feline2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując